О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2000 года № 1002. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25
июня 1996 года N 790
P960790_
"О Перечне республиканских государственных
предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующие
дополнения:
Перечень республиканских государственных предприятий, утвержденный
указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 506-1,
506-2, следующего содержания:
"506-1 Республиканское государственное
казенное предприятие
"Дипломатическая Академия
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан                      город Алматы
506-2 Республиканское государственное
предприятие "Департамент по работе с
дипломатическими представительствами
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан"
(на праве хозяйственного ведения)         город Алматы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 шілдедегі N 1002 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 506-1; 506-2-жолдармен толықтырылсын:
"506-1 Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
Дипломатиялық Академиясы"
республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорны                  Алматы қаласы
506-2 "Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
Дипломатиялық өкілдіктермен
жұмыс жөніндегі департаменті"
республикалық мемлекеттік
кәсіпорны
(шаруашылық жүргізу құқымен)          Алматы қаласы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі