Отдельные вопросы закрытого акционерного общества "Казахстанский оператор рынка электрической энергии и мощности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2000 года N 1029
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Абитаева Есбергена председателем правления закрытого акционерного общества "Казахстанский оператор рынка электрической энергии и мощности".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

"Электр энергиясы мен қуаты рыногының қазақстандық операторы" жабық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 7 шілде N 1029
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен Есберген Әбітаевтың
"Электр энергиясы мен қуаты рыногының қазақстандық операторы" жабық
акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы болып сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.