Некоторые вопросы Республиканского государственного предприятия "Енбек" Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2000 года N 1046
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать Республиканское государственное предприятие "Енбек" Министерства внутренних дел Республики Казахстан из ведения Министерства внутренних дел Республики Казахстан в ведение Комитета уголовно- исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Органом государственного управления Республиканским государственным предприятием "Енбек" Министерства внутренних дел Республики Казахстан, а также органом, осуществляющим по отношению к нему функции субъекта права государственной собственности, определить Комитет уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1999 года N 1058 P991058_ "О создании Республиканского государственного предприятия "Енбек" Министерства внутренних дел Республики Казахстан":
в пункте 2 слова "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" заменить словами "Комитет уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң "Еңбек" республикалық мемлекеттiк кәсіпорнының кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 10 шілде N 1046
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң "Еңбек" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің қарамағынан Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң қарамағына берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң "Еңбек" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының мемлекеттiк басқарма органы, сондай-ақ оған байланысты мемлекеттiк меншiк құқығының субъект функцияларын жүзеге асырушы органы болып Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесiнiң комитетi анықталсын.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң "Еңбек" Республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 24 шiлдедегі N 1058 P991058_ қаулысына:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесінің комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі