О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 января 2000 года N 1
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2000 года N 1070. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1130 (P041130)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 января 2000 года N 1 P000001_ "Об утверждении перечня организаций, находящихся в ведении Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 1, ст. 2) следующие изменения и дополнение:
в перечне организаций, находящихся в ведении Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 8, 16, 17, исключить;
строку, порядковый номер 15, после слов "команд" дополнить словами "и спортивного резерва".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 қаңтардағы N 1 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 14 шілде N 1070. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1130 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің қарауындағы ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 қаңтардағы N 1 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 1, 2-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің қарауындағы ұйымдардың тізбесіндегі:
реттік нөмірі 8, 16, 17-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 15-жол "командалар" деген сөзден кейін "және спорттық резерв" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі