О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2000 года N 637
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2000 года N 1163
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2000 года N 637 P000637_ "О дополнительных мерах по борьбе с саранчовыми вредителями в 2000 году" следующие изменения и дополнение:
в заголовке, пунктах 1, 2 И 4 слова "саранчовыми вредителями" заменить словами "саранчовыми, другими особо опасными вредителями и болезнями растений";
преамбулу после слов "саранчовых вредителей," дополнить словами
"увеличением площадей, зараженных другими особо опасными вредителями и
болезнями растений";
в абзаце третьем пункта 2 слова "1 000 000 (один миллион)" заменить
словами "до 1 700 000 (один миллион семьсот тысяч)";
в пункте 3 слово "инсектицидов" заменить словом "пестицидов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 26 сәуірдегі N 637 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 шілде N 1163
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шегіртке тектес зиянкестерге қарсы күрес жөніндегі 2000 жылғы қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 26 сәуірдегі N 637 P000637_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
тақырыбында, 1, 2 және 4-тармақтарында "шегіртке тектес зиянкестерге" деген сөздер "шегіртке тектес, өсімдіктердің басқа да аса қауіпті зиянкестері мен ауруларына" деген сөздермен ауыстырылсын;
кіріспесі "Шегіртке тектес зиянкестердің жаппай таралуынан" деген
сөздерден кейін ", өсімдіктердің басқа да аса қауіпті зиянкестері мен
ауруларының таралған алаңдарының ұлғаюынан" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың үшінші абзацында "1 000 000 (бір миллион)" деген сөздер
"1 700 000 (бір миллион жеті жүз мыңға) - дейін" деген сөздермен
ауыстырылсын.
3-тармақта "инсектицидтерді" деген сөз "пестицидтерді" деген сөзбен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.