О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1183
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12
февраля 2000 года N 220
P000220_
"О Плане законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан на 2000 года" следующие изменение и
дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2000 года, утвержденном указанным постановлением:
1) строку, порядковый номер 25, исключить;
2) дополнить строкой, порядковый номер 41-2, следующего содержания:
"41-2 О внесении изменений и       Минобороны   август сентябрь октябрь
дополнений в Закон
Республики Казахстан
Z934000_
"О статусе и
социальной защите
военнослужащих
и членов их семей "                                              ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 3 тамыз N 1183
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру
енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
1) реттiк нөмiрi 25-жол алынып тасталсын;
2) мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 41-2-жолмен толықтырылсын:
"41-2   "Әскери қызметшiлер     Қорғанысминi   тамыз   қыркүйек   қазан
мен олардың отбасы
мүшелерiнiң мәртебесi
және оларды әлеуметтiк
қорғау туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева А.Ж.