О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1999 года N 1956
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2000 года N 1194. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2009 года № 691
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.05.2009 № 691.
Правительство Республики Казахстан постановляет: 1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1999 года N 1956 P991956_ "О подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в XXVII Олимпийских играх 2000 года в городе Сиднее (Австралия)" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 57, ст. 554) следующие изменения: в Составе Организационного комитета по подготовке к XXVII Олимпийским играм 2000 года в городе Сиднее (Австралия), утвержденном указанным постановлением: строку: "Биманбетов - Председатель Агентства Республики Бакытбек Тажибаевич Казахстан по туризму и спорту, заместитель председателя" изложить в новой редакции: "Турлыханов - Председатель Агентства Республики Даулет Болатович Казахстан по туризму и спорту, заместитель председателя"; строку: "Турлыханов - депутат Мажилиса Парламента Республики Даулет Болатович Казахстан (по согласованию)" изложить в новой редакции: "Биманбетов - первый заместитель Председателя Бакытбек Тажибаевич Республики Казахстан по туризму и спорту"; вывести из названного Состава Сорокина Владимира Андреевича. 2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А., Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 22 желтоқсандағы N 1956 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 тамыздағы N 1194 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 мамырдағы N 691 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.05.12 N 691 Қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының спортшыларын 2000 жылғы Сидней қаласындағы (Австралия) ХХVII Олимпиадалық ойындарға қатысуға даярлау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 22 желтоқсандағы N 1956 P991956_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 57, 554-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн: Көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Сидней (Австралия) қаласындағы ХХVІІ Олимпиадалық ойындарға дайындық жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамында: "Биманбетов - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт Бақытбек Тәжiбайұлы жөнiндегi агенттiгiнiң төрағасы, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай жаңа редакцияда жазылсын: "Тұрлыханов - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт Дәулет Болатұлы жөнiндегi агенттiгiнiң төрағасы, төрағаның орынбасары"; "Тұрлыханов - Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң Дәулет Болатұлы депутаты (келiсiм бойынша)" деген жол мынадай жаңа редакцияда жазылсын: "Биманбетов - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт Бақытбек Тәжiбайұлы жөнiндегi агенттiгi төрағасының бiрiншi орынбасары"; көрсетiлген құрамнан Владимир Сергеевич Сорокин шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі