О передислокации Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан в город Астану
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2000 года N 1224
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 1435 P991435_ "О некоторых мерах по поэтапной передислокации Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан в город Астану" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан (далее - Академия) о ее передислокации в город Астану до 1 июля 2000 года.
2. Принять к сведению решение Академии о том, что:
1) на работников Академии при переводе на работу в другую местность (город Астану) пределы гарантий и компенсаций предусматриваются на уровне гарантий и компенсаций, установленных законодательством для работников центральных аппаратов государственных органов, передислоцированных в город Астану;
2) норматив переезжающих работников Академии в город Астану устанавливается в пределах 15 процентов от установленного лимита штатной численности (8 человек).
3. Министерству финансов Республики Казахстан и Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию) обеспечить организацию выплат, указанных в подпункте 1) пункта 2 настоящего постановления, в пределах расходов Академии на 2000 год, за счет сокращения расходов на текущее содержание.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясын Астана қаласына көшіру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 9 тамыз N 1224
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясын Астана қаласына кезең-кезеңмен орналастыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 қыркүйектегі N 1435 P991435_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясының (бұдан әрі - Академия) 2000 жылғы 1 шілдеге дейін оны Астана қаласына орналастыру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Академияның мына шешімдері:
1) Академияның қызметкерлеріне басқа жерге (Астана қаласына) жұмысқа ауыстырылған кезде кепілдіктер мен өтемақылардың шектері Астана қаласына орналастырылған мемлекеттік органдардың орталық аппараттары қызметкерлері үшін заңнамада белгіленген кепілдіктер мен өтемақылар деңгейінде көзделетіні;
2) Академияның Астана қаласына қоныс аударатын қызметкерлерінің
нормативі штат санының белгіленген лимитінің 15 пайызы шегінде (8 адам)
белгіленетіні назарға алынсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мен Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі (келісім
бойынша) Академияның 2000 жылға арналған шығыстары шегінде, ағымдағы
ұстауға арналған шығыстарды қысқарту есебінен, осы қаулының 2-тармағы
1) тармақшасында көрсетілген төлемдердің ұйымдастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.