О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2000 года N 1340. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2001 года N 214 ~P010214
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21
сентября 1999 года N 1433
P991433_
"Об утверждении лимитов штатной
численности" следующие изменения:
в приложении 3 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 10, в графе 3:
цифру "513" заменить цифрой "508";
в подпункте 3) цифру "25" заменить цифрой "20";
в строке, порядковый номер 12, в графе 3 цифру "122" заменить цифрой
"127".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1433 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 5 қыркүйек N 1340. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.02.09. N 214 қаулысымен. ~P010214
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің 1999 жылғы 21 қыркүйектегi N 1433
P991433_
қаулысына мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
реттiк нөмiрi 10-жолдағы 3-бағанда:
"513" деген сан "508" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшада "25" деген сан "20" деген санмен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 12-жолдағы 3-бағанда "122" деген сан "127" деген санмен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.