Об использовании лимита заимствования на 2000 год местным исполнительным органом города Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2000 года N 1395
В целях улучшения экологической и санитарной обстановки в городе Алматы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением акима города Алматы о реализации регионального инвестиционного проекта по приобретению дорожно-ремонтной техники на средства местного займа в пределах лимита заимствования местного исполнительного органа города Алматы на 2000 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Алматы қаласы жергілікті атқарушы органының 2000 жылға арналған қарыз алу лимитін пайдалану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 15 қыркүйек N 1395
Алматы қаласында экологиялық және санитарлық жағдайды жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Алматы қаласы жергілікті атқарушы органының 2000 жылға арналған
қарыз алу лимитінің шегінде жергілікті заем қаражатына жол-жөндеу
техникасын сатып алу жөніндегі аймақтық инвестициялық жобаны іске асыру
туралы Алматы қаласы әкімінің ұсынысына келісім берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Е.Ә. Өтембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.