Об организации официального визита Президента Российской Федерации Путина В.В. в Республику Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2000 года N 1445
В целях организации официального визита Президента Российской Федерации Путина В.В. в Республику Казахстан в период с 8 по 9 октября 2000 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению официального визита Президента Российской Федерации Путина В.В. в Республику Казахстан в период с 8 по 9 октября 2000 года (далее - План).
2. Центральным, местным исполнительным органам Республики Казахстан и другим государственным органам (по согласованию) принять необходимые меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить контроль за выполнением Плана.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
25 сентября 2000 года N 1445
План
мероприятий по подготовке и проведению официального
визита Президента Российской Федераций Путина В.В.
в Республику Казахстан (8-9 октября 2000 года)
---------------------------------------------------------------------------
N !       Мероприятия          !Срок исполнения ! Ответственные за
п/п!                            !                !   исполнение
---------------------------------------------------------------------------
1 !            2               !       3        !        4
---------------------------------------------------------------------------
1   Подготовить программу и      до 25 сентября   Протокольная служба
повестку дня визита            2000 года      Президента Республики
Президента Российской                         Казахстан (по
Федерации Путина В.В.                         согласованию),
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
2   Согласовать с                до 25 сентября   Министерство иностранных
соответствующими органами      2000 года      дел Республики Казахстан
Российской Федерации
программу визита, состав
делегации, сопровождающих
лиц и экспертов
3   Подготовка информационно-    до 28 сентября   Министерство иностранных
справочных материалов по       2000 года      дел Республики Казахстан
вопросам казахстанско-                        (свод), Министерство
российского сотрудничества                    энергетики, индустрии и
торговли Республики
Казахстан, Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Министерство культуры,
информации и
общественного согласия
Республики Казахстан,
Министерство
образования и науки
Республики Казахстан,
Министерство природных
ресурсов и охраны
окружающей среды
Республики Казахстан,
Министерство внутренних
дел Республики
Казахстан, Министерство
обороны Республики
Казахстан, Министерство
финансов Республики
Казахстан, Министерство
экономики Республики
Казахстан, Министерство
сельского хозяйства
Республики Казахстан,
Министерство транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан,
Комитет национальной
безопасности Республики
Казахстан (по
согласованию),
Агентство Республики
Казахстан по
инвестициям, Агентство
Республики Казахстан
по миграции и демографии
Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму
и спорту, ЗАО
Национальная
нефтегазовая компания
"Казахойл" (по
согласованию), ЗАО
Национальная компания по
транспортировке нефти
"КазТрансОйл" (по
согласованию), ОАО
"KEGOC" (по
согласованию), РГП
"Казакстан темiр жолы"
(по согласованию)
4   Подготовка документов к      до 28 сентября   Министерство
подписанию во время визита     2000 года      иностранных дел
Президента Российской                         Республики Казахстан
Федерации Путина В.В.                         (свод)
Министерства и
ведомства Республики
Казахстан
5   Протокольное обеспечение     в период         Протокольная служба
визита Президента            проведения       Президента Республики
Российской Федерации         мероприятий      Казахстан (по
Путина В.В., организация                      согласованию),
встречи и проводов                            Управление делами
делегации в аэропорту                         Президента Республики
Астаны                                        Казахстан (по
согласованию),
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан,
Аким города Астаны,
Министерство внутренних
дел Республики
Казахстан, Комитет
национальной
безопасности Республики
Казахстан (по
согласованию),
Республиканская гвардия
Республики Казахстан
(по согласованию)
6   Организация чайного стола    в период         Управление делами
в VIР-зале аэропорта         проведения       Президента Республики
города Астаны                мероприятий      Казахстан (по
согласованию)
7   Бронирование гостиничных     в период         Управление делами
номеров, размещение членов   пребывания       Президента Республики
официальных делегаций,                        (по согласованию)
сопровождающих лиц и
экспертов, а также выделение
номеров для сотрудников
Службы охраны Президента
Республики Казахстан в
местах размещения
официальной делегации
8   Обеспечение членов           в период         Управление делами
делегации и сопровождающих   визита           Президента Республики
лиц автотранспортом                           Казахстан (по
согласованию)
9   Обеспечение средствами       в период         Управление делами
связи закрепленных за        визита           Президента Республики
делегацией сотрудников                        Казахстан (по
Министерства иностранных                      согласованию)
дел Республики Казахстан
10   Организация официального     в период         Управление делами
приема от имени Президента   визита           Президента Республики
Республики Казахстан в                        Казахстан (по
честь Президента                              согласованию)
Российской Федерации
11   Изготовление программ и      до 28 сентября   Управление делами
другой печатной продукции,     2000 года      Президента Республики
сувениров, обеспечение                        Казахстан (по
государственной                               согласованию),
символикой Республики                         Министерство
Казахстан                                     иностранных дел
Республики Казахстан
12   Подготовка залов для         в период         Управление делами
проведения встреч в          встреч           Президента Республики
резиденции Президента                         Казахстан (по
Республики Казахстан,                         согласованию),
организационное и                             Министерство
техническое обеспечение                       иностранных дел
встреч                                        Республики Казахстан
13   Медицинское обслуживание     в период         Медицинский центр
членов делегации             визита           Управления делами
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию)
14   Обеспечение безопасности     в период         Служба охраны
официальной делегации в      проведения       Президента Республики
аэропорту, по маршрутам      мероприятий      Казахстан (по
следования, поддержание                       согласованию), Комитет
общественного порядка в                       национальной
местах ее пребывания                          безопасности Республики
Казахстан (по
согласованию),
Министерство внутренних
дел Республики
Казахстан
15   Обеспечение пролета,         в период         Министерство транспорта
организация технического     визита           и коммуникаций
обслуживания стоянки и                        Республики Казахстан,
заправки спецсамолетов                        Министерство обороны
Республики Казахстан
16   Оформление аэропорта, улиц   в период         Аким города Астаны
города Астаны по маршрутам   проведения
следования и местам          мероприятий
посещения (по программе)
17   Подготовка телерадиопередач  сентябрь-        Пресс-служба Президента
и материалов для печати,     октябрь          Республики Казахстан
освещение визита и их        2000 года        (по согласованию),
итогов в СМИ                                  Министерство культуры,
информации и
общественного согласия
Республики Казахстан
18   Подготовка культурной        в период         Министерство
программы                    визита           иностранных дел
Республики Казахстан,
Аким города Астаны,
Министерство культуры,
информации и
общественного согласия
Республики Казахстан,
Министерство
образования и науки
Республики Казахстан
__________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Ресей Федерациясының Президенті В.В. Путиннің Қазақстан Республикасына ресми сапарын ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 25 қыркүйек N 1445
2000 жылғы 8-9 қазан кезеңінде Ресей Федерациясының Президенті В.В. Путиннің Қазақстан Республикасына ресми сапарын ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған 2000 жылғы 8-9 қазан кезеңінде Ресей Федерациясының Президенті В.В. Путиннің Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық, жергілікті атқарушы органдары
мен басқа да мемлекеттік органдары (келісім бойынша) Жоспарда көзделген
іс-шараларды орындау жөніндегі қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Жоспардың
орындалуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 25 қыркүйектегі
N 1445 қаулысымен
бекітілген
Ресей Федерациясының Президенті В.В. Путиннің
Қазақстан Республикасына ресми сапарын
дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар
ЖОСПАРЫ
(2000 жылғы 8-9 қазан)
---------------------------------------------------------------------------
N !        Іс-шаралар             !  Орындалу  !      Орындалуы үшін
!                               !  мерзімі   !        жауаптылар
---------------------------------------------------------------------------
1 !               2               !      3     !             4
---------------------------------------------------------------------------
1  Ресей Федерациясының Президенті  2000 жылғы   Қазақстан Республикасы
В.В. Путиннің ресми сапарының   25 қыркүйекке Президентінің Протокол
бағдарламасы мен күн тәртібін       дейін     қызметі (келісім бойынша),
дайындау                                      Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
2  Ресей Федерациясының тиісті      2000 жылғы   Қазақстан Республикасының
органдарымен сапар бағдарлама.   25           Сыртқы істер министрлігі
сын, делегация құрамын, бірге    қыркүйекке
жүретін адамдарды және           дейін
сарапшыларды келісу
---------------------------------------------------------------------------
3  Қазақстан-ресей ынтымақтасты.    2000 жылғы   Қазақстан Республикасының
ғының мәселелері жөнінде         28           Сыртқы істер министрлігі
ақпараттық-анықтамалық           қыркүйекке   (жинақтау), Қазақстан
материалдар дайындау             дейін        Республикасының
Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Табиғи
ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ішкі
істер министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Экономика министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Көлік
және коммуникациялар
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
қауіпсіздік комитеті
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар жөніндегі
агенттігі, Қазақстан
Республикасының Көші-қон
және демография жөніндегі
агенттігі, Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөніндегі
агенттігі, "Қазақойл"
Ұлттық мұнайгаз
компаниясы" ЖАҚ (келісім
бойынша), "ҚазТрансОйл"
Ұлттық мұнай тасымалдау
компаниясы" ЖАҚ (келісім
бойынша), "KEGOC" ААҚ
(келісім бойынша),
"Қазақстан темір жолы"
РМК (келісім бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
4  Ресей Федерациясының Президенті  2000 жылғы   Қазақстан Республикасының
В.В. Путиннің сапары кезінде     28           Сыртқы істер министрлігі
қол қоюға құжаттарды дайындау    қыркүйекке   (жинақтау), Қазақстан
дейін        Республикасының министр.
ліктері мен ведомстволары
---------------------------------------------------------------------------
5  Ресей Федерациясының Президенті  іс-шараларды Қазақстан Республикасы
В.В. Путиннің сапарын            өткізу       Президентінің Протокол
протоколдық қамтамасыз ету,      кезеңінде    қызметі (келісім бойынша),
Астана әуежайында делегацияны                 Қазақстан Республикасы
қарсы алуды және шығарып салуды               Президентінің Іс басқар.
ұйымдастыру                                   масы (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Астана қаласының әкімі,
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік
комитеті (келісім
бойынша),
Қазақстан Республикасының
Республикалық ұланы
(келісім бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
6  Астана қаласы әуежайының        Іс-шараларды  Қазақстан Республикасы
VIР-залында шай дастарханын     өткізу        Президентінің Іс
ұйымдастыру                     кезеңінде     басқармасы (келісім
бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
7  Қонақүй нөмірлерін броньдау,    болу          Қазақстан Республикасы
ресми делегация мүшелерін,      кезеңінде     Президентінің Іс
бірге жүретін адамдарды және                  басқармасы (келісім
сарапшыларды орналастыру,                     бойынша)
сондай-ақ ресми делегацияның
орналасу орындарында
Қазақстан Республикасы
Президентінің Күзет қызметі
қызметкерлері үшін нөмірлер
бөлу
---------------------------------------------------------------------------
8  Делегация мүшелерін және        сапар         Қазақстан Республикасы
бірге жүретін адамдарды         кезеңінде     Президентінің Іс
автокөлікпен қамтамасыз ету                   басқармасы (келісім
бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
9  Делегацияға бекітілген          сапар         Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасы Сыртқы   кезеңінде     Президентінің Іс
істер министрлігінің                          басқармасы (келісім
қызметкерлерін байланыс                       бойынша)
құралдарымен қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
10 Қазақстан Республикасы          сапар         Қазақстан Республикасы
Президентінің атынан Ресей      кезеңінде     Президентінің Іс
Федерациясы Президентінің                     басқармасы (келісім
құрметіне ресми қабылдау                      бойынша)
ұйымдастыру
---------------------------------------------------------------------------
11 Бағдарламалар мен басқа да      2000 жылғы    Қазақстан Республикасы
баспа өнімдерін, кәдесыйлар     28            Президентінің Іс
дайындау, Қазақстан             қыркүйекке    басқармасы (келісім
Республикасының мемлекеттік     дейін         бойынша), Қазақстан
рәміздерімен қамтамасыз ету                   Республикасының Сыртқы
істер министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
12 Қазақстан Республикасы          кездесулер    Қазақстан Республикасы
Президентінің резиденция.       кезеңінде     Президентінің Іс
сында кездесулер өткізу үшін                  басқармасы (келісім
залдарды дайындау, кездесулер.                бойынша), Қазақстан
ге ұйымдастырушылық және                      Республикасының Сыртқы
техникалық қамтамасыз ету                     істер министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
13 Делегация мүшелеріне            сапар         Қазақстан Республикасының
медициналық қызмет көрсету      кезеңінде     Президенті Іс басқармасы.
ның медициналық орталығы
(келісім бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
14 Әуежайда, жүру бағыттары        іс-шараларды  Қазақстан Республикасы
бойынша ресми делегацияның      өткізу        Президентінің Күзет
қауіпсіздігін қамтамасыз ету,   кезеңінде     қызметі (келісім бойынша),
олардың болатын орындарында                   Қазақстан Республикасының
қоғамдық тәртіпті сақтау                      Ұлттық қауіпсіздік
комитеті (келісім
бойынша), Қазақстан
Республикасының Ішкі
істер министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
15 Арнайы ұшақтардың ұшып өтуін,   сапар         Қазақстан Республикасының
техникалық қызмет көрсетуді     кезеңінде     Көлік және коммуникация.
ұйымдастыру, тұрақ беруді                     лар министрлігі,
және жанармай құюды қамтамасыз                Қазақстан Республикасының
ету                                           Қорғаныс министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
16 Астана қаласының әуежайын,      іс-шараларды  Астана қаласының әкімі
жүру бағыттары мен болатын      өткізу
орындар бойынша көшелерді       кезеңінде
безендіру (бағдарлама бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
17 Телерадиохабарларды және        2000 жылғы    Қазақстан Республикасы
баспасөз үшін материалдар       қыркүйек-     Президентінің Баспасөз
дайындау, сапарды және оның     қазан         қызметі (келісім бойынша),
қорытындыларын бұқаралық                      Қазақстан Республикасының
ақпарат құралдарында жариялау                 Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім
министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
18 Мәдени бағдарламаларды          сапар         Қазақстан Республикасының
дайындау                        кезеңінде     Сыртқы істер министрлігі,
Астана қаласының әкімі,
Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Білім
және ғылым министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.Н.