О внесении дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2000 года N 1477. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 ноября 2003 г. N 1172
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256):
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Комитет культуры Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 512-32, следующего содержания:
"512-32 Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный театр оперы и балета имени Куляш Байсеитовой" город Астана";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1999 года N 500  "Вопросы Комитета культуры Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 16, ст. 164):
в перечне организаций, находящихся в ведении Комитета культуры Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Театры" дополнить строкой, порядковый номер 9-1, следующего содержания:
"9-1. Национальный театр оперы и балета имени Куляш Байсеитовой".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 қыркүйек N 1477. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.24. N 1172 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесіндегі:
"Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігінің Мәдениет комитеті" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 512-32-жолмен толықтырылсын:
"512-32 "Күләш Байсейітова атындағы Ұлттық опера және балет театры" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Астана қаласы";
2) "Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі Мәдениет комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 сәуірдегі N 500  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 16, 164-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі Мәдениет комитетінің қарауындағы ұйымдардың тізбесіндегі:
"Театрлар" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 9-1-жолмен толықтырылсын:
"9-1. Күләш Байсейітова атындағы Ұлттық опера және балет театры".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі