О Ваисове М.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2000 года N 1505
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Ваисова М.К. Председателем Агентства Республики Казахстан
по борьбе с наркоманией и наркобизнесом, освободив от ранее занимаемой
должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Мартина Н.А.)

М.Қ.Уәйісов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 9 қазан N 1505
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
М.Қ.Уәйісов Қазақстан Республикасы Нашақорлыққа және есірткі
бизнесіне қарсы күрес жөніндегі агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын,
ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.