О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2000 года N 674
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2000 года N 1555. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 августа 2005 г. N 889 (вводится в действие с 1 января 2006 г.)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2000 года N 674   P000674_   "О мерах по обеспечению лекарственными средствами по видам заболеваний и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 21, ст. 236) следующее дополнение:|
пункт 2 после слов "дополнять перечень" дополнить словами "видов заболеваний,".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 мамырдағы N 674 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 18 қазан N 1555. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.08.27. N 889 қаулысымен (2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Тұрғындардың жекелеген санаттарын науқастарының түрлерi бойынша дәрi-дәрмекпен және балаларға арналған және шипалы тағамдық арнаулы азық-түлiкпен қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 5 мамырдағы N 674  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 21, 236-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақ "көзделген" деген сөзден кейiн "науқастардың түрлерiн," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі