О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 и от 27 мая 1999 года N 659
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2000 года N 1623
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля
1999 года N 405
P990405_
"О видах государственной собственности на
государственные пакеты акций и государственные доли участия в
организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999г., N 13, ст. 124):
в приложении 1 к указанному постановлению:
раздел "Акмолинская область":
дополнить строкой, порядковый номер 68-6, следующего содержания:
"68-6 СКО-000204 ОАО "Кулагер";
раздел "Алматинская область":
дополнить строками, порядковые номера 198-15, 198-16, следующего
содержания:
"198-15 АЛМ-000051 ОАО "Госплемзавод им. Кастек-батыра"
198-16 АЛМ-000580 ОАО "Алматы";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в разделе "Алматинская область":
строки, порядковые номера 23, 37, исключить;
в разделе "Северо-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 278, исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 P990659_ "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в разделе "Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 166, 167, исключить.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан совместно с Министерством сельского
хозяйства Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из
настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Польский В.Ф.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 және 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 27 қазан N 1623
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктiң түрлерi
және ұйымдарға қатысудың мемлекеттiк үлестерi туралы" Қазақстан
Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405
P990405_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат);
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшадағы:
"Ақмола облысы" бөлiмi:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмірі 68-6-жолмен толықтырылсын:
"68-6 СКО-000204 "Құлагер" ААҚ";
"Алматы облысы" бөлiмi:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмірлері 198-15, 198-16-жолдармен
толықтырылсын:
"198-15 АЛМ-000051 "Қастек батыр атындағы мемлекеттiк асыл тұқымды
мал зауыты" ААҚ";
"198-16 АЛМ-000580 "Алматы" ААҚ";
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшадағы:
"Алматы облысы" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрлерi 23, 37-жолдар алынып тасталсын;
"Солтүстiк Қазақстан облысы" бөлiмiндегi:
реттiк нөмiрi 278-жол алынып тасталсын;
2) "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк
пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi
құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы
27 мамырдағы N 659
P990659_
қаулысына:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiне"
бөлiмiндегi:
реттiк нөмiрлерi 166, 167-жолдар алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлiгiмен бiрлесе отырып осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды
қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.