О подготовке и проведении рабочего визита Главы исполнительной власти Исламской Республики Пакистан Первеза Мушаррафа в Республику Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2000 года N 1655
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Исламской Республикой Пакистан и обеспечения организационно- протокольных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита Главы исполнительной власти Исламской Республики Пакистан Первеза Мушаррафа в Республику Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить организационные мероприятия по подготовке и проведению рабочего визита Главы исполнительной власти Исламской Республики Пакистан Первеза Мушаррафа в Республику Казахстан 6-7 ноября 2000 года (далее - визит) согласно приложению 1.
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год по программе "Обслуживание официальных делегаций" согласно приложению 2;
принять необходимые меры по размещению и обслуживанию членов официальной делегации Исламской Республики Пакистан.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Исламской Республики Пакистан в местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Главы исполнительной власти Исламской Республики Пакистан над территорией Республики Казахстан;
посадку, вылет, техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны:
обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Исламской Республики Пакистан;
организовать ознакомительную экскурсию по городу Астане.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Главы исполнительной власти Исламской Республики Пакистан в аэропорту города Астаны.
8. Службе Охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность охраняемых лиц официальной делегации Исламской Республики Пакистан.

Пәкстан Ислам Республикасының Атқарушы өкiмет басшысы Первез Мушаррафтың Қазақстан Республикасына жұмыс бабындағы сапарын дайындау мен өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 2 қараша N 1655
Қазақстан Республикасы мен Пәкстан Ислам Республикасы арасындағы екiжақты ынтымақтастықты нығайту және Пәкстан Ислам Республикасының Атқарушы өкiмет басшысы Первез Мушаррафтың Қазақстан Республикасына жұмыс бабындағы сапарын дайындау мен өткiзу жөнiндегі ұйымдастыру-протоколдық iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгі Пәкстан Ислам Республикасы Атқарушы өкiмет басшысы Первез Мушаррафтың Қазақстан Республикасына 2000 жылғы 6-7 қарашадағы жұмыс сапарын дайындау мен өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру-протоколдық iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы (келiсiм бойынша):
2-қосымшаға сәйкес сапарды өткiзуге байланысты шығыстарды қаржыландыруды 2000 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қамтамасыз етсiн;
Пәкстан Ислам Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру және қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Пәкстан Ислам Республикасы ресми делегациясы мүшелерiнiң тұратын және болатын жерлерде қауіпсiздiгін, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп Пәкстан Ислам Республикасы Атқарушы өкiмет басшысының арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен ұшып өтуiн;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшақтың қонуын, ұшуын, оған техникалық қызмет көрсетудi, тұрақ берудi және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуiн қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының әкiмi:
Пәкстан Ислам Республикасының ресми делегациясын күтiп алу және шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн;
Астана қаласы бойынша таныстыру экскурсиясын ұйымдастырсын.
7. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында Пәкстан Ислам Республикасының Атқарушы өкiмет басшысын күтіп алу және шығарып салу рәсiмдерiне қатыссын.
8. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм
бойынша) Пәкстан Ислам Республикасының ресми делегациясы күзетілетiн
тұлғаларының қауiпсiздiгiн қамтамасыз етсiн.

9. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
10. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2000 года N 1655
Организационные меры по размещению и обслуживанию членов
официальной делегации Исламской Республики Пакистан
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации (1+4) в городе Астане в гостинице "Интерконтиненталь-Астана", а также сопровождающих лиц.
2. Размещение сотрудников Службы Охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Интерконтиненталь-Астана".
3. Аренда мобильных средств связи для лиц (5 штук), задействованных в проведении визита, с 6 по 7 ноября 2000 года.
4. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили).
5. Приобретение сувениров и подарка для главы официальной делегации Исламской Республики Пакистан.
6. Техническое оформление церемонии встречи и проводов официальной делегации Исламской Республики Пакистан в аэропорту города Астаны (VIР-зал, напитки, чай, флаги в аэропорту города Астаны), а также обеспечение подготовки и проведения организационно-протокольных мероприятий в соответствии с программой рабочего визита Главы исполнительной власти Исламской Республики Пакистан Первеза Мушаррафа в Республику Казахстан.
7. Организация официального обеда от имени руководства страны в честь
Главы исполнительной власти Исламской Республики Пакистан Первеза
Мушаррафа в Астане.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Исламской
Республики Пакистан и сопровождающих лиц.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)

9. Осы қаулының iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгіне жүктелсiн.
10. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2000 жылғы 2 қарашадағы
N 1655 қаулысына
1-қосымша
Пәкстан Ислам Республикасының ресми делегациясы мүшелерiн
орналастыру және қызмет көрсету жөнiндегі ұйымдастыру шаралары
1. Ресми делегация мүшелерiн (1+4) Астана қаласындағы "Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiне, сондай-ақ бiрге жүретiн адамдарды орналастыру, тамақтандыру және көлiктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентінiң Күзет қызметi қызметкерлерiн "Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiне орналастыру.
3. Сапарды өткiзуге жұмылдырылған адамдар үшiн ұтқыр байланыс құралдарын (5 дана) жалға алу, 2000 жылғы 6-7 қараша.
4. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсаттамалар) дайындау.
5. Пәкстан Ислам Республикасы ресми делегациясының басшысы үшiн кәдесыйлар мен сыйлық сатып алу.
6. Пәкстан Ислам Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында күтіп алу және шығарып салу рәсiмдерiн техникалық безендiру (VIР-зал, сусындар, шай, Астана қаласының әуежайындағы жалаулар), сондай-ақ Пәкстан Ислам Республикасының Атқарушы өкiмет басшысы Первез Мушаррафтың Қазақстан Республикасына жұмыс бабындағы сапарының бағдарламасына сәйкес ұйымдастыру-протоколдық iс-шараларын дайындау мен
өткiзудi қамтамасыз ету.
7. Ел басшылығының атынан Пәкстан Ислам Республикасының Атқарушы
өкiмет басшысы Первез Мушаррафтың құрметiне Астана қаласында ресми түскi
ас ұйымдастыру.
8. Пәкстан Ислам Республикасы ресми делегациясының мүшелерiмен бiрге
жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Омарбекова А.Т.