О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О переименовании Булаевского района Северо-Казахстанской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2000 года N 1697
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О переименовании Булаевского
района Северо-Казахстанской области".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан
"О переименовании Булаевского района
Северо-Казахстанской области"
В соответствии со статьей 9 Закона Республки Казахстан от 8 декабря
1993 года
Z934200_
"Об административно-территориальном устройстве
Республики Казахстан" постановляю:
1. Переименовать Булаевский район Северо-Казахстанской области в
район Магжана Жумабаева.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Президентінің "Солтүстік Қазақстан облысының Булаев ауданын қайта атау туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 11 қараша N 1697
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Солтүстік Қазақстан облысының
Булаев ауданын қайта атау туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы
Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Солтүстік Қазақстан облысының Булаев ауданын
қайта атау туралы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы
Z934200_
Заңының
9-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Солтүстік Қазақстан облысының Булаев ауданы Мағжан Жұмабаев ауданы
болып қайта аталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.