О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 1732 Утратило силу постановлением Правительства РК от 24 апреля 2002 г. N 470 ~P020470
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 P000367_ "О Плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 13-14, ст. 140) следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденном указанным постановлением:
в главе приоритет 4. Здоровье, образование и благополучие граждан Казахстана:
в разделе 4.7. Культура и спорт:
строку, порядковый номер 4.7.1.22., исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 17 қараша N 1732. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.04.24. N 470 ~P020470 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000-2002 жылдарға арналған іс-қимыл бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 P000367_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 13-14, 140-құжат)
мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000-2002 жылдарға арналған іс-қимыл бағдарламасын іске асыру жөніндегі
іс-шаралардың жоспарында:
4-басымдық. Қазақстан азаматтарының денсаулығы, білімі және игілігі
тарауында:
4.7. Мәдениет және спорт бөліміндегі:
реттік нөмірі 4.7.1.22-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Қобдалиева Н.М.