Некоторые вопросы республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1769
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать здание по адресу: город Алматы, улица Фурманова, 122, в коммунальную собственность города Алматы.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан по согласованию с Управлением Делами
Президента Республики Казахстан и акимом города Алматы в установленном
законодательством порядке осуществить необходимые организационные меры по
передаче указанного здания в коммунальную собственность города Алматы.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Республикалық меншiктің кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 қараша N 1769
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Алматы қаласы, Фурманов көшесi, 122 мекен-жайы бойынша орналасқан
ғимарат Алматы қаласының коммуналдық меншігiне берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс
Басқармасымен және Алматы қаласының әкiмiмен келiсiм бойынша, заңнамада
белгiленген тәртiппен, көрсетiлген ғимаратты Алматы қаласының коммуналдық
меншiгiне беру жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.