Об утверждении размеров единовременных сборов за выдачу разрешений в сфере оборота оружия
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2000 года N 1810 . (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 ноября 2001 г. N 1536 (вступает в силу с 1 января 2002 г.) ~P011536 )
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 декабря 1998 года Z980339_ "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые размеры единовременных сборов за выдачу разрешений в сфере оборота оружия.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2000 года N 1810
Размеры единовременных сборов за выдачу
разрешений в сфере оборота оружия
___________________________________________________________________________
N !          Виды разрешений            ! Размер единовременных сборов   !
п/п!                                     !(в месячных расчетных показате- !
!                                     !  лях)                          !
___!_____________________________________!________________________________!
1   Разрешение на ввоз (вывоз) оружия и                 2
патронов к нему
2   Разрешение на хранение оружия                       1
3   Разрешение на хранение и ношение                    1
оружия
4   Разрешение на транспортировку оружия                2
и патронов к нему
___________________________________________________________________________
Примечание. Единовременный сбор вносится юридическими и физическими
лицами до получения разрешений.
Единовременный сбор вносится в доход местного бюджета.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)

Қару айналымы саласында рұқсаттар беру үшін біржолғы алымдардың мөлшерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 5 желтоқсан N 1810 Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.11.28. N 1536 қаулысымен. ~P011536
"Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау
туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 30 желтоқсандағы Заңына
Z980339_
сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қару айналымы саласында рұқсаттар беру үшін
біржолғы алымдардың мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 5 желтоқсандағы
N 1810 қаулысымен
бекітілген
Қару айналымы саласында рұқсаттар беру үшін
біржолғы алымдардың мөлшері
р/р              Рұқсат түрлері           Бір жолғы алымдардың
мөлшері (айлық есептік
көрсеткішпен)
1    Қару мен оның патрондарын әкелуге           2
(әкетуге) берілетін рұқсат
2    Қаруды сақтауға берілетін рұқсат            1
3    Қаруды сақтауға және алып жүруге            1
берілетін рұқсат
4    Қару мен оның патрондарын                   2
тасымалдауға берілетін рұқсат
Ескерту. Заңды және жеке тұлғалар біржолғы алымды рұқсат алғанға
дейін төлейді.
Біржолғы алым жергілікті бюджеттің кірісіне енгізіледі.
Мамандар:
Орынбекова Д.К.
Қобдалиева Н.М.