Отдельные вопросы открытого акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2000 года N 1879. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 7 мая 2001 г. N 609 ~P010609
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан в установленном законодательством порядке назначить Дукенбаева
Кенжемурата Дукенбаевича президентом акционерного общества "Казахстанская
компания по управлению электрическими сетями "КЕGОС".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Сельдемирова И.Г.)

"KEGOC" электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания" ашық акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 21 желтоқсан N 1879. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.05.07. N 609 қаулысымен. ~P010609
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігі Кенжемұрат Дүкенбайұлы Дүкенбаевты "KEGOC" электр желілерін
басқару жөніндегі қазақстандық компания" ашық акционерлік қоғамының
президенті етіп белгіленген заңнамалық тәртіппен тағайындасын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.