О перечне юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2001-2002 годах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 157
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в период с 2001 по 2002 годы (далее - Перечень).
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить финансирование мероприятий, указанных в Перечне.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 января 2001 года N 157
Перечень юбилеев и памятных дат, проводимых
на республиканском уровне в период
с 2001 по 2002 годы
Сноска. Перечень с изменениями - постановлениями Правительства
Республики Казахстан от 12 ноября 2001 года N 1440
P011440_
; от 11 марта
2002 г. N 292
P020292_
.
---------------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование     ! Решение       !Ответственные       !Срок
п/п!юбилеев и памятных!               !за исполнение       !исполнения
!    дат           !               !                    !
---------------------------------------------------------------------------
1  200-летие          Постановление   МКИОС,МОН,            сентябрь
хана Кенесары      Правительства   акимы города Астаны,  2002 года
Акмолинской области
2  1500-летие         Постановление   МКИОС, МОН, аким      ноябрь
эпоса "Козы        Правительства   Восточно-             2001 года
Корпеш - Баян                      Казахстанской
сулу"                              области
3  100-летие          Постановление   МКИОС, МОН, аким      март
Мусрепова Габита   Правительства   Северо-Казахстанской  2002 года
области
4  2000-летие         Постановление   МКИОС, МОН, аким      октябрь
города Тараза      Правительства   Жамбылской области    2002 года
5  100-летие          Постановление   МКИОС, МОН, аким      ноябрь
Мустафина          Правительства   Карагандинской        2002 года
Габидена                           области
6  100-летие          Постановление   МКИОС, аким           Июнь
Муратбаева         Правительства   Кызылординской        2002 г.
Гани                               области
--------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

2001-2002 жылдарда республикалық деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 31 қаңтар N 157
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған 2001-2002 жылдар кезеңінде республикалық
деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі
(бұдан әрі - Тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген
тәртіппен Тізбеде көрсетілген іс-шараларды қаржыландыруды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 31 қаңтардағы
N 157 қаулысымен бекітілген
2001-2002 жылдар кезеңінде республикалық деңгейде өткізілетін
мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі
_____________________________________________________________________
Р/с    Мерейтойлар мен       Шешім     Орындалуына жауаптылар    Орындалу
N     атаулы күндердің                                           мерзімі
атауы
___________________________________________________________________________
1    Кенесары ханның      Үкімет     МАКМ, БҒМ, Астана          2002 жылғы
200 жылдығы          қаулысы    қаласының, Ақмола          қыркүйек
облысының әкімдері
___________________________________________________________________________
2    "Қозы Көрпеш-        Үкімет     МАКМ, БҒМ, Шығыс           2002 жылғы
Баян сұлу"           қаулысы    Қазақстан облысының        қараша
эпосының                        әкімі
1500 жылдығы
___________________________________________________________________________
3    Ғабит                Үкімет     МАКМ, БҒМ, Солтүстік       2002 жылғы
Мүсіреповтың         қаулысы    Қазақстан облысының        наурыз
100 жылдығы                     әкімі
___________________________________________________________________________
4    Тараз қаласының      Үкімет     МАКМ, БҒМ, Жамбыл          2002 жылғы
2000 жылдығы         қаулысы    облысының әкімі            қазан
___________________________________________________________________________
5    Ғабиден              Үкімет     МАКМ, БҒМ, Қарағанды       2002 жылғы
Мұстафиннің          қаулысы    облысының әкімі            қараша
100 жылдығы
___________________________________________________________________________
6    Ғани Мұратбаевтың    Үкiмет     МАКМ, Қызылорда            2002
100 жылдығы          қаулысы    облысының әкiмi            жылғы
маусым
___________________________________________________________________________
Ескерту. Тізбе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.12. N 1440
қаулысымен.
P011440_
Ескерту. Тізбе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.03.11. N 288 қаулысымен.
P020288_
Ескерту. Тізбе 6-жолмен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.03.11. N
292 қаулысымен.
P020292_
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.