Об утверждении сводного отчета о наличии и использовании земель Республики Казахстан за 2000 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 158
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить сводный отчет о наличии и использовании земель
Республики Казахстан на 1 ноября 2000 года.
2. Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
совместно с акимами областей в установленном законодательством порядке до
конца 2001 года обеспечить инвентаризацию пахотных земель.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасының қолда бар жерлері мен олардың пайдаланылуы туралы 2000 жыл үшін жиынтық есепті бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 31 қаңтар N 158
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының қолда бар жерлері мен олардың
пайдаланылуы туралы 2000 жылғы 1 қарашадағы жиынтық есебі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігі облыстардың өкілдерімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен
2001 жылдың аяғына дейін егістік жерлерді түгендеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.