О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Арабской Республики Египет о воздушном сообщении
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 162
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить проект Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Арабской Республики Египет о воздушном сообщении.
2. Уполномочить - Кул-Мухаммеда Мухтара Абраровича - Министра культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан, заключить от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Арабской Республики Египет о воздушном сообщении, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 19 ноября 2001 г. N 1489
P011489_
.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.)

Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Египет Араб Республикасының Үкіметі арасындағы Әуе қатынасы туралы келісімді жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 31 қаңтар N 162
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Египет Араб Республикасының Үкіметі арасындағы Әуе қатынасы туралы келісімнің жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрі Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммедке Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Египет Араб Республикасының Үкіметі арасындағы Әуе қатынасы туралы келісімді қағидатты сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, жасасуға уәкілеттік берілсін.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.19. N 1489қаулысымен. P011489_
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
(2005 жылғы 27 қаңтарда күшіне енді - СІМ-нің ресми сайты)
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.