О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 24 января 1997 года N 100
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 177
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 24 января 1997 года N 100
P970100_
"О мерах по обеспечению
роста объемов выпуска продукции предприятиями сырьевой базы черной
металлургии и алюминиевой подотрасли Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 февраля 2001 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 ақпан N 177
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының қара металлургия және алюминий
салаларының шикізат базасы кәсіпорындарының өнім шығару көлемін ұлғайтуды
қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1997 жылғы 24 қаңтардағы N 100
P970100_
қаулысының күші жойылды деп
танылсын.
2. Осы қаулы 2001 жылғы 1 ақпаннан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.