О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1999 года N 193
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 178
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1999 года N 193 P990193_ "Об утверждении Программы по профилактике и контролю болезней, передаваемых половым путем, на 1999-2000 годы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 7, ст. 55) следующие изменения:
1) в заголовке и пункте 1 слова "на 1999-2000 годы" заменить словами
"на 1999-2002 годы";
2) в Программе по профилактике и контролю болезней, передаваемых
половым путем на 1999-2000 годы, утвержденной указанным постановлением:
в заголовке слова "на 1999-2000 годы" заменить словами "на 1999-2002
годы";
в разделе 3.3 "Мероприятия по обеспечению необходимой
материально-технической базы кожно-венерологических учреждений, оказания
медицинской и лекарственной помощи":
в строке, порядковый номер 3.3.1:
в графе 4 слова "4 квартал 2000 года" заменить словами "до 4 квартала
2002 года";
в строке, порядковый номер 3.3.4:
в графе 4 слово "постоянно" заменить словами "в течение 2001 года";
в разделе 3.4 "Мероприятия образовательного комплекса":
в строке, порядковый номер 3.4.2:
в графе 4 слова "4 квартал 2000 года" заменить словами "1 квартал
2002 года";
в разделе 3.10 "Задачи медицинской науки в области изучения и
разработок мероприятий по совершенствованию диагностики, терапии,
профилактики БППП в Казахстане":
в строках, порядковые номера 3.10.1, 3.10.2, 3.10.3, 3.10.4:
в графе 4 слова "4 квартал 2000 года" заменить словами "1 квартал
2002 года";
в разделе 3.11 "Задачи в области информации и международного
сотрудничества":
в строке, порядковый номер 3.11.2:
в графе 4 слова "3 квартал 2000 года" заменить словами "в течение
2002 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 наурыздағы N 193 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 ақпан N 178
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Жыныстық жолмен берiлетiн аурулардың алдын алу және оларға бақылау жасау жөнiндегi 1999-2000 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 2 наурыздағы N 193 P990193_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 7, 55-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) тақырыптағы және 1-тармақтағы "1999-2000 жылдарға арналған" деген сөздер "1999-2002 жылдарға арналған" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жыныстық жолмен берiлетiн
аурулардың алдын алу және оларға бақылау жасау жөнiндегi 1999-2000
жылдарға арналған бағдарламада:
тақырыптағы "1999-2000 жылдарға арналған" деген сөздер "1999-2002
жылдарға арналған" деген сөздермен ауыстырылсын;
3.3. "Терi-венерологиялық мекемелердiң қажеттi материалдық-техникалық
базасын қамтамасыз ету, медициналық және дәрi-дәрмектiк көмек көрсету
жөнiндегi iс-шаралар" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрi 3.3.1-жолда:
4-бағандағы "2000 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2002 жылдың IV
тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3.3.4-жолда:
4-бағандағы "Ұдайы" деген сөз "2001 жылдың iшiнде" деген сөздермен
ауыстырылсын;
3.4. "Бiлiм беру кешенiнiң iс-шаралары" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрi 3.4.2-жолда:
4-бағандағы "2000 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2002 жылдың
I тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
3.10. "Қазақстанда ЖЖБА диагностикасын, терапиясын, алдын алуын
жетiлдiру бойынша iс-шараларды зерделеу мен әзiрлеу саласындағы медицина
ғылымының мiндеттерi" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрлерi 3.10.1, 3.10.2, 3.10.3, 3.10.4-жолдарда:
4-бағандағы "2000 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2002 жылдың
I тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
3.11. "Ақпарат және халықаралық ынтымақтастық саласындағы мiндеттер"
бөлiмiнде:
реттiк нөмiрi 3.11.2-жолда:
4-бағандағы "2000 жылдың III тоқсаны" деген сөздер "2002 жылдың
iшiнде" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастан күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.