О подготовке и проведения визита Генерального Директора Всемирной Организации Интеллектуальной Собственности Камила Идриса в Республику Казахстан 22-23 февраля 2001 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2001 года N 261
В целях подготовки и проведения визита Генерального Директора Всемирной Организации Интеллектуальной Собственности (далее - ВОИС) Камила Идриса в Республику Казахстан 22-23 февраля 2001 года (далее - визит) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству юстиции Республики Казахстан:
1) совместно с заинтересованными центральными и местными исполнительными органами Республики Казахстан обеспечить выполнение необходимых организационных мероприятий по подготовке и проведению визита;
2) совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан подготовить необходимые документы и разработать программу пребывания Генерального Директора ВОИС;
3) совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить транспортное обслуживание членов делегации (далее - члены делегации) в городе Алматы;
4) совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан организовать официальный обед от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
1) обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы" согласно приложению;
2) оформить в установленном порядке въездные и выездные документы для сопровождающих лиц.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации в аэропорту, местах посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
5. Акиму города Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам Генерального Директора ВОИС.
6. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2001 года
N 261
Схема расходов
на проведение визита Генерального Директора
Всемирной Организации Интеллектуальной
Собственности в Республику Казахстан
Камила Идриса 22-23 февраля 2001 года
2001 год, 2 дня, Астана, Алматы
___________________________________________________________________________
N !             Наименование услуг                     !  Сумма (тенге)  !
п/п!                                                    !                 !
___!____________________________________________________!_________________!
1   Размещение Генерального Директора ВОИС ("Интеркон-
тиненталь")

Дүниежүзiлiк Интеллектуалдық Меншiк Ұйымының Бас Директоры Камил Идристiң 2001 жылғы 22-23 ақпандағы Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 20 ақпан N 261
Дүниежүзiлiк Интеллектуалдық Меншiк Ұйымының Бас Директоры Камил Идристің 2001 жылғы 22-23 ақпандағы Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткiзу (бұдан әрi - сапар) мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі:
1) Қазақстан Республикасының мүдделi орталық және жергiлiктi атқарушы органдарымен бiрлесiп сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегi қажетті ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн;
2) Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп қажеттi құжаттарды дайындасын және ДИМҰ Бас Директорының болу бағдарламасын әзiрлесiн;
3) Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасымен (келiсiмi бойынша) бiрлесiп делегация мүшелерiне (бұдан әрi - делегация мүшелерi) Алматы қаласында көлiктiк қызмет көрсетiлуiн қамтамасыз етсiн;
4) Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң атынан ресми түскi қонақасы ұйымдастырсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi:
1) қосымшаға сәйкес 2001 жылға арналған республикалық бюджеттегi "Yкiметтiк шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапардың өткiзiлуi шығыстарының қаржыландырылуын қамтамасыз етсiн;
2) бірге жүретiн адамдардың келу және кету құжаттарын белгiленген тәртiппен ресiмдесiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi істер министрлiгі делегация мүшелерiнiң әуежайдағы, болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүру бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн
қамтамасыз етсiн.
5. Алматы қаласының әкiмi ДИМҰ Бас Директорын күтіп алу және шығарып
салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
6. Осы қаулының iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгіне жүктелсiн.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2001 жылғы 20 ақпандағы
N 261 қаулысына
Қосымша
Дүниежүзiлiк Интеллектуалдық Меншiк Ұйымының
Бас Директоры Камил Идристiң Қазақстан Республикасына
2001 жылғы 22-23 ақпандағы сапарын өткiзу
шығыстарының сметасы
2001 жыл, 2 күн, Астана, Алматы
---------------------------------------------------------------------------
Реттiк !              Қызметтердiң атауы              !      Сомасы
N    !                                              !      (теңге)
---------------------------------------------------------------------------
1     ДИМҰ Бас Директорын орналастыру
("Интерконтиненталь")

1 номер х 390 $ в сутки х 2 дня                        114660
Размещение 1 члена делегации ("Интерконтиненталь")
1 номер х 190 $ в сутки х 2 дня                         55860
1    Расходы на транспортное обслуживание                    28000
Из расчета 700 тенге в час (10 часов в сутки)
2 легковых автомобиля х 700 тенге х 10 часов х
2 дней
2    Прием от имени Премьер-Министра Республики Казах-       65000
стан на 10 человек. Из расчета 6500 тенге на че-
ловека:
10 х 6500 тенге
3    Услуги переводчика                                      14000
1 человек х 700 тенге х 10 часов х 2 дня
4    Подарки и сувениры                                       9000
1шт. х по 5000 тенге + 4 шт. х по 1000 тенге
___________________________________________________________________________
Итого                                                       286520
___________________________________________________________________________
По пункту 1 курс 1 доллара США = 147 тенге
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

1 нөмiр х тәулiгiне 390 $ х 2 күнге                   114660
Делегацияның бiр мүшесiн орналастыру
("Интерконтиненталь")
1 нөмiр х тәулiгiне 190 $ х 2 күнге                    55860
2     Көлiк қызметiнiң шығыстары
Сағатына 700 теңге (тәулiгіне 10 сағат) есебiнен       28000
2 жеңiл автомобиль х 700 теңге х 10 сағат х
2 күнге
3     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
атынан қабылдау, 10 адамға. Бiр адамға 6500
теңге есебiнен: 10 адам х 6500 теңге                   65000
4     Аудармашы қызметі
1 адам х 700 теңге х 10 сағат х 2 күнге                14000
5     Сыйлықтар мен кәдесыйлар
5000 теңгеден х 1 дана + 1000 теңгеден х 4 дана         9000
Барлығы:                                                       286520
---------------------------------------------------------------------------
1 пунктi бойынша 1 АҚШ долларының курсы = 147 теңге
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.