Отдельные вопросы государственного предприятия "Спортивный комбинат им. Н.Абдирова"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2001 года N 285
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать государственное предприятие "Спортивный комбинат им. Н. Абдирова" в Республиканское государственное предприятие "Спортивный комбинат имени Нуркена Абдирова" Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту на праве хозяйственного ведения (далее - Предприятие).
2. Определить уполномоченным органом, а также органом, осуществляющим по отношению к Предприятию функции субъекта права государственной собственности, Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить перерегистрацию Предприятия в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменение:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1998 года N 1271 P981271_ "Вопросы приватизации объектов государственной собственности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 426):
в Перечне учреждений, подлежащих приватизации в 1998-1999 годах, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 9, исключить;
3) (Подпункт 3) утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1130 )
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Н. Әбдiров атындағы спорт комбинаты" мемлекеттiк кәсiпорнының жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 ақпан N 285
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Н. Әбдiров атындағы спорт комбинаты" мемлекеттiк кәсiпорны Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттігінiң "Нұркен Әбдiров атындағы спорт комбинаты" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) деп қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi уәкiлетті орган, сондай-ақ Кәсiпорынға қатысты мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсiнiң функцияларын жүзеге асырушы орган болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) Кәсiпорынның әдiлет органдарында қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар мен өзгерiс енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк меншiк объектiлерiн жекешелендiру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 10 желтоқсандағы N 1271  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 48, 426-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 1998-1999 жылдары жекешелендiруге жататын мекемелердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 9-жол алынып тасталсын;
3) <*>
Ескерту. 3)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1130  қаулысымен .
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі