О переименовании Государственного казенного предприятия "Республиканская базовая лаборатория по стандартизации и контролю лекарственных средств"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 294
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать Государственное казенное предприятие "Республиканская базовая лаборатория Министерства здравоохранения Республики Казахстан по стандартизации и контролю лекарственных средств" в Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканская базовая лаборатория по экспертизе и стандартизации лекарственных средств" Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления Предприятием, а также органом, осуществляющим по отношению к нему функции субъекта права государственной собственности, Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения.
3. Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) утвердить устав Предприятия и обеспечить его государственную перерегистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 1852 P991852_ "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 52, ст. 527):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения, утвержденном указанным постановлением:
раздел 2 "Государственные предприятия" дополнить строками, порядковые номера 68 и 69, следующего содержания:
"68 Республиканская лаборатория по экспертизе и стандартизации
лекарственных средств
69  Республиканская клиническая больница".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

"Дәрiлiк заттарды стандарттау және бақылау жөнiндегi республикалық базалық зертхана" мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 ақпан N 294
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Дәрiлiк заттарды стандарттау және бақылау жөнiндегi республикалық базалық зертханасы" мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң "Дәрiлiк заттарды сараптау және стандарттау жөнiндегi республикалық базалық зертхана" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) болып қайта аталсын.
2. Кәсiпорынды басқарудың мемлекеттiк органы, сондай-ақ оған қатысты мемлекеттiк меншiк құқығының субъектiсi функцияларын жүзеге асырушы орган болып Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен:
1) Кәсiпорынның Жарғысын бекiтсiн және оның әдiлет органында мемлекеттiк қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 1852 P991852_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 52, 527-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң қарауындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
2  "Мемлекеттiк кәсiпорындар" бөлiмi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 68 және 69-жолдармен толықтырылсын:
"68. Дәрiлiк заттарды сараптау және стандарттау жөнiндегi республикалық зертхана".
"69. Республикалық клиникалық аурухана".
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі