О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2000 года N 1846
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2001 года N 347
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан P001846_ "О передаче государственного пакета акций открытого акционерного общества "Актобемунайгаз" в доверительное управление" от 14 декабря 2000 года N 1846 следующие изменения и дополнение:
в заголовке слово "Актобемунайгаз" заменить словами "СНПС - Актобемунайгаз";
в подпункте 1) пункта 1:
слово "Актобемунайгаз" заменить словами "СНПС - Актобемунайгаз";
после слова "выкупа" дополнить словами "и отчуждения, с правом совершать иные действия с доверенным имуществом с целью надлежащего управления им по согласованию с уполномоченным органом,".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1929
P001929_
"О приостановлении
действия постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря
2000 года N 1846".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 желтоқсандағы N 1846 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 13 наурыз N 347
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақтөбемұнайгаз" ашық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін сенімгерлік басқаруға беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 желтоқсандағы N 1846 P001846_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
тақырыбындағы "Ақтөбемұнайгаз" деген сөз "Ақтөбемұнайгаз" - СНПС" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"Ақтөбемұнайгаз" деген сөз "Ақтөбемұнайгаз - СНПС" деген сөздермен ауыстырылсын;
"сатып алу" деген сөздерден кейін "және оқшаулау" деген сөздер жазылып, "құқығынсыз" деген сөзден кейін "уәкілетті органмен келісім бойынша оларды тиісінше басқару мақсатымен сеніп берілген мүлікпен өзге де іс-қимыл жасау құқығымен" деген сөздермен толықтырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жығы 14 желтоқсандағы
N 1846 қаулысының күшін тоқтата тұру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1929
P001929_
қаулысының күші
жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.