О мерах по реализации проекта реконструкции здания Казахской государственной юридической академии в городе Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2001 года N 386
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить проект реконструкции здания Казахской государственной
юридической академии в городе Астане, финансируемый за счет средств
республиканского бюджета.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30
декабря 2000 года N 1963
P001963_
"Об утверждении Программы
государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы"
следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к Программе государственных инвестиций Республики
Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 2:
в графе 5 цифру "2.290,50" заменить цифрой "1.985,10";
в графе 8 цифру "2.290,50" заменить цифрой "1.985,10";
дополнить строкой, порядковый номер 12-1, следующего содержания:
---------------------------------------------------------------------------
1    !      2        !    3      !  4  !   5   !  6  ! 7  ! 8   ! 9  ! 10
--------------------------------------------------------------------------
"12-1 Реконструкция №   Управление  2001  305,40          305,40
здания Казахской  Делами
государственной   Президента
юридической       Республики
Академии          Казахстан                                       ".
---------------------------------------------------------------------------
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)

Астана қаласындағы Қазақ заң академиясының ғимаратын қайта жөндеу жобасын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 наурыз N 386
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, Астана
қаласындағы Қазақ мемлекеттік заң академиясының ғимаратын қайта жөндеу
жобасы мақұлдансын.
2. "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған мемлекеттік
инвестициялар бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963
P001963_
қаулысына мынадай
өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, Қазақстан Республикасының 2000-2002
жылдарға арналған мемлекеттік инвестициялар бағдарламасына 1-қосымшада:
реттік нөмірі 2-жолында:
5-бағандағы "2.290,50 саны "1.985,10" санымен ауыстырылсын;
8-бағандағы "2.290,50" саны "1.985,10" санымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы реттік нөмірі 12-1-жолымен толықтырылсын:
_____________________________________________________________________
1  !     2     !      3       !  4   !  5   ! 6 ! 7 !  8  ! 9  ! 10
_____________________________________________________________________
"12-1  Қазақ        Қазақстан    2001  305,40         305,40
мемлекеттік  Республикасы
заң акаде.   Президентінің
миясының     Іс Басқармасы
ғимаратын
қайта жөндеу                                                ".
______________________________________________________________________
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.