О введении временного запрета на вывоз дизельного топлива
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2001 года N 387
В целях создания необходимых запасов дизельного топлива для нужд экономики страны и в соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 25 июля 1995 года Z952368_ "О таможенном деле в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Запретить вывоз дизельного топлива (код ТН ВЭД СНГ 2710 00 610 - 2710 00 690), кроме печного топлива бытового, с территории Республики Казахстан до 1 июня 2001 года.
2. Таможенному комитету Министерства государственных доходов
Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1
настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан Школьника В.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)

Дизель отынын әкетуге уақытша тыйым салуды енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 наурыз N 387
Ел экономикасының мұқтаждары үшін дизель отынының қажетті қорын жасау мақсатында және "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 25 шілдедегі Заңының Z952368_ 20-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының аумағынан тұрмыста пешке жағылатын отыннан басқа дизель отынын (ТМД СЭҚ ТН коды 2710 00 610 - 2710 00 690) 2001 жылғы 1 маусымға дейін шығаруға тыйым салынсын.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажетті шаралар
қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Энергетика және
минералдық ресурстар министрі В.С. Школьникке жүктелсін.
4. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.