О создании Организационного комитета по подготовке саммита Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2001 года N 416
В целях обеспечения эффективной организации и координации подготовки
к проведению саммита Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии
(СВМДА) в городе Алматы в 2001 году Правительство Республики Казахстан
постановляет:
1. Утвердить Организационный комитет в следующем составе:
Идрисов Ерлан Абильфаизович     -  Министр иностранных дел Республики
Казахстан, председатель
Мусаев Альнур Альжапарович      -  Председатель Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Досмуханбетов                   -  Управляющий Делами Президента
Темеркан Мынайдарович              Республики Казахстан (по согласованию)
Шепель Владимир Николаевич      -  заместитель Руководителя Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Искаков Булат Газизович         -  Министр внутренних дел Республики
Казахстан
Есенбаев Мажит Тулеубекович     -  Министр финансов Республики Казахстан
Масимов Карим Кажимканович      -  Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Сарсенбаев                      -  Министр культуры, информации и
Алтынбек Сарсенбаевич              общественного согласия Республики
Казахстан
Баекенов Булат Абдрахманович    -  начальник службы охраны Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Храпунов Виктор Вячеславович    -  аким города Алматы
Нуркадилов Заманбек Калабаевич  -  аким Алматинской области
Смагулов Кайрат Молдрахманович  -  первый заместитель Руководителя
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Абусеитов Кайрат Хуатович       -  вице-Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Туймебаев Жансеит Кансеитович   -  Шеф Протокола Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Нурсеитов Азамат Айткалиевич    -  заместитель заведующего Отделом внешних
связей Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің саммитін әзірлеу бойынша ұйымдастыру комитетін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 30 наурыз N 416
2001 жылы Алматы қаласында Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім
шаралары жөніндегі кеңестің (АӨСШК) саммитін өткізуге әзірлікті тиімді
ұйымдастыруды және үйлестіруді қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан
Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мынадай құрамда ұйымдастыру комитеті бекітілсін:
Ыдырысов               - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Ерлан Әбілфайызұлы       істер министрі, төраға
Мұсаев                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әлнұр Әлжапарұлы         қауіпсіздік комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Досмұханбетов          - Қазақстан Республикасы
Темірхан Мыңайдарұлы     Президентінің Іс басқармасының
басшысы (келісім бойынша)
Шепель                 - Қазақстан Республикасы
Владимир Николаевич      Президентінің Әкімшілігі
Басшысының орынбасары (келісім бойынша)
Ысқақов                - Қазақстан Республикасының Ішкі
Болат Ғазизұлы           істер министрі
Есенбаев               - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы        Қаржы министрі
Мәсімов                - Қазақстан Республикасының Көлік
Кәрім Қажымқанұлы        және коммуникациялар министрі
Сәрсенбаев             - Қазақстан Республикасының
Алтынбек Сәрсенбайұлы    Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім министрі
Баскенов               - Қазақстан Республикасы
Болат Әбдірахманұлы      Президентінің Күзет қызметінің
бастығы (келісім бойынша)
Храпунов               - Алматы қаласының әкімі
Виктор Вячеславович
Нұрқаділов             - Алматы облысының әкімі
Заманбек Қалабайұлы
Смағұлов               - Қазақстан Республикасы
Қайрат Молдрахманұлы     Министрінің Кеңсесі Басшысының
бірінші орынбасары
Әбусейітов             - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Қайрат Қуатұлы           істер вице-министрі
Түймебаев              - Қазақстан Республикасы
Жансейіт Қансейітұлы     Президентінің Протокол бастығы
(келісім бойынша)
Нұрсейітов             - Қазақстан Республикасы Премьер-
Азамат Айтқалиұлы        Министрдің Кеңсесі Сыртқы
байланыстар бөлімі меңгерушісінің
орынбасары
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.