О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 455
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796 P990796_ "О распределении зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской области" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 5, в графе 4 слова "Министерство обороны"
заменить словами "Министерство иностранных дел Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 30, в графе 4 слова "Министерство
иностранных дел Республики Казахстан" заменить словами "Министерство
обороны Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Цай Л.Г.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 сәуір N 455
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ақмола облысы орталығының қоныс аударуына байланысты босайтын ғимараттар мен қызметтiк үй-жайларды бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 P990796_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
4-бағандағы реттiк нөмiрi 5-жолдағы "Қорғаныс министрлiгi" деген
сөздер "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi" деген
сөздермен ауыстырылсын;
4-бағандағы реттiк нөмiрi 30-жолдағы "Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қорғаныс
министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.