О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 214
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2001 года N 547 (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 января 2002 г. N 39 ~P020039)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9
февраля 2001 года N 214
P010214_
"Об утверждении лимитов штатной
численности" следующие изменения и дополнение:
в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и
ведомств, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 4:
цифру "238" заменить цифрой "245";
в подпункте 2) цифру "20" заменить цифрой "27";
в лимитах штатной численности работников территориальных органов
министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 3, цифру "551" заменить цифрой "829";
строку, порядковый номер 6, дополнить подпунктом 3) следующего
содержания:
"Комитет автомобильных дорог
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                                      280".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 ақпандағы N 214 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 24 сәуір N 547. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.01.11. N 39 қаулысымен. ~P020039
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2001 жылғы 9 ақпандағы N 214
P010214_
қаулысына мынадай
өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Министрліктердің, агенттіктердің және
ведомстволардың қызметкерлері штат санының лимиттерінде:
реттік нөмірі 4-жолда:
"238" деген сан "245" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "20" деген сан "27" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Министрліктердің, агенттіктердің және
ведомстволардың қызметкерлері штат санының лимиттерінде:
реттік нөмірі 3-жолда "551" деген сан "829" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жол мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникациялар
министрлігінің Автомобиль
жолдары комитеті                                280".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.