О сооружении в городе Астане монумента "Дружбы народов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2001 года N 599
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Государственной комиссии по памятникам
и монументам, сооружаемым в Республике Казахстан, о сооружении в городе
Астане монумента "Дружбы народов".
2. Рекомендовать акиму города Астаны в установленном
законодательством порядке рассмотреть вопрос о финансировании сооружения
указанного монумента за счет средств местного бюджета.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

Астана қаласында "Халықтар достығы" монументін орнату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 3 мамыр N 599
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасында орнатылатын ескерткіштер мен монументтер
жөніндегі мемлекеттік комиссияның Астана қаласында "Халықтар достығы"
монументін орнату туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Астана қаласының әкіміне заңнамада белгіленген тәртіппен аталған
монументті орнатуды жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландыру
туралы мәселені қарау ұсынылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.