О проведении шестого заседания Казахстанско-японского комитета по экономическому сотрудничеству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2001 года N 611
В целях дальнейшего развития взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан и Японией Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести 14-15 мая 2001 года в городе Астане шестое заседание Казахстанско-японского комитета по экономическому сотрудничеству (далее - Комитет).
2. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению заседания Комитета (далее - План).
3. Центральным и местным исполнительным органам, государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и иным заинтересованным организациям (по согласованию) принять конкретные меры по выполнению поручений, предусмотренных Планом.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить финансирование расходов на проведение шестого заседания Комитета за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
5. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2001 года N 611
План мероприятий
по подготовке и проведению шестого заседания
Казахстанско-японского комитета по экономическому сотрудничеству
(14-15 мая 2001 года, город Астана)
___________________________________________________________________________
N ! Организационное мероприятие   !  Срок    ! Ответственные за исполнение
п/п!                               !исполнения!
___________________________________________________________________________
1 !                 2             !    3     !             4
-----------------------------------------------------------------------
1  Внести предложения по составу     7 мая     Министерство иностранных
казахстанской части участников   2001 года  дел (созыв), Министерство
(члены Комитета и приглашенные              экономики и торговли,
лица) на шестом заседании                   Министерство энергетики и
Казахстанско-японского                      минеральных ресурсов,
комитета по экономическому                  Министерство финансов,
сотрудничеству (далее - заседание           Министерство транспорта и
Комитета) и проработать проект              коммуникаций, Министерство
повестки для заседания                      природных ресурсов и охраны
окружающей среды,
Министерство государствен-
ных доходов, Министерство
сельского хозяйства,
Агентство по стратегическо-
му планированию Республики
Казахстан (по
согласованию), Агентство
Республики Казахстан по
туризму и спорту, аким
города Астаны, аким города
Семипалатинска, ННК
"Казахойл" (по
согласованию), НКТН
"Казтрансойл" (по
согласованию), ЗАО
"КазТрансГаз" (по
согласованию), ЗАО НАК
"Казатомпром"
(по согласованию),
Ассоциация банков
(по согласованию)
2  Внести проект программы           7 мая     Министерство иностранных
пребывания японской делегации    2001 года  дел, аким города Астаны
3  Обеспечить размещение,           13-16 мая  Министерство иностранных
питание и транспортное           2001 года  дел Республики Казахстан,
обслуживание членов                         Управление Делами
японской делегации                          Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
4  Организовать встречу и           13-16 мая  Министерство иностранных
проводы японской делегации       2001 года  дел Республики Казахстан,
в аэропорту города Астаны                   аким города Астаны,
Управление Делами
Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
5  Обеспечить безопасность          13-16 мая  Министерство внутренних
членов японской делегации        2001 года  дел Республики Казахстан
в аэропорту, местах
проживания и посещения
6  Внести проект выступления         7 мая     Министерство иностранных
Премьер-Министра Республики      2001 года  дел (созыв), Министерство
Казахстан Токаева К.К. на                   экономики и торговли,
заседании, справочный                       Министерство транспорта и
материал о политическом                     коммуникаций, Министерство
и экономическом положении                   энергетики и минеральных
Японии, состоянии и                         ресурсов Республики
перспективах двухсторонних                  Казахстан, аким города
отношении, а также                          Астаны, аким города
информацию о реализации                     Семипалатинска
совместных проектов
7  Подготовить и внести в            5 мая     Министерство экономики и
Министерство иностранных         2001 года  торговли, Министерство
дел Республики Казахстан                    энергетики и минеральных
тезисы выступлений                          ресурсов, Министерство
казахстанских участников                    финансов, Министерство
заседания на русском и                      транспорта и коммуникаций,
английском языках для                       Министерство природных
предварительного                            ресурсов и охраны
ознакомления японской                       окружающей среды,
делегации                                   Министерство государствен-
ных доходов, Министерство
сельского хозяйства,
Агентство по
стратегическому
планированию Республики
Казахстан (по согласованию)
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, аким города Астаны,
аким города Семипалатинска,
ННК "Казахойл" (по
согласованию), НКТН
"Казтрансойл" (по
согласованию), ЗАО
"КазТрансГаз" (по
согласованию, ЗАО НАК
"Казатомпром" (по
согласованию), Ассоциация
банков (по согласованию)
8  Подготовить проект                7 мая     Министерство иностранных
Протокола шестого               2001 года   дел (созыв), Министерство
заседания Комитета                          экономики и торговли,
Министерство транспорта и
коммуникаций, Министерство
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, Агентство
Республики Казахстан по
туризму и спорту, Агентство
по стратегическому
планированию Республики
Казахстан (по
согласованию), аким города
Астаны, аким города
Семипалатинска
9  Разработать проект                4 мая     Министерство иностранных
сметы по оплате расходов,        2001 года  дел, Министерство финансов
связанных с проведением                     Республики Казахстан,
данного мероприятия за                      Управление делами
счет средств,                               Президента Республики
предусмотренных в                           Казахстан (по согласованию)
республиканском бюджете
на 2001 год по программе
"Представительские
расходы":

Экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-жапон комитетінің алтыншы мәжілісін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 мамыр N 611
Қазақстан Республикасы мен Жапония арасындағы өзара тиімді ынтымақтастықты одан әрі дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2001 жылғы 14-15 мамырда Астана қаласында Экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-жапон комитетінің (бұдан әрі - Комитет) алтыншы мәжілісі өткізілсін.
2. Қоса беріліп отырған Комитеттің мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы органдары, мемлекеттік органдары (келісім бойынша) және өзге де мүдделі ұйымдар (келісім бойынша) Жоспарда көзделген тапсырмаларды орындау жөнінде нақты шаралар қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі 2001 жылға
арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығыстар" бағдарламасы бойынша
көзделген қаражаттың есебінен Комитеттің алтыншы мәжілісін өткізуге
арналған шығыстардың қаржыландырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 7 мамырдағы
N 611 қаулысымен
бекітілген
Экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-жапон
комитетінің алтыншы мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі
іс-шаралар жоспары
(2001 жылғы 14-15 мамыр, Астана қаласы)
---------------------------------------------------------------------------
N ! Ұйымдастыру іс-шарасы  ! Орындалу !      Орындауына жауаптылар
р/с!                        ! мерзімі  !
---------------------------------------------------------------------------
1 !            2           !     3    !                 4
---------------------------------------------------------------------------
1   Экономикалық ынтымақ.    2001 жылғы  Қазақстан Республикасының Сыртқы
тастық жөніндегі         7 мамыр     істер министрлігі (шақыру),
қазақстан-жапон                      Экономика және сауда министрлігі,
комитетінің алтыншы                  Энергетика және минералдық ресур.
мәжілісіне (бұдан әрі                стар министрлігі, Қаржы министр.
- Мәжіліс) қатысушы.                 лігі, Көлік және коммуникациялар
лардың қазақстандық                  министрлігі, Табиғи ресурстар
бөлігінің құрамын                    және қоршаған ортаны қорғау
(Комитеттің мүшелері                 министрлігі, Мемлекеттік кіріс
және шақырылған                      министрлігі, Ауыл шаруашылығы
адамдар) қалыптастыру                министрлігі, Қазақстан Республи.
жөніндегі ұсыныстар                  касының Стратегиялық жоспарлау
енгізу және мәжілістің               жөніндегі агенттігі (келісім
күн тәртібінің жобасын               бойынша), Қазақстан Республика.
пысықтау                             сының Туризм және спорт жөніндегі
агенттігі, Астана қаласының әкімі,
Семей қаласының әкімі, "Қазақойл"
ҰМК (келісім бойынша), "ҚазТранс
ойл" ҰМТК (келісім бойынша),
"ҚазТрансГаз" ЖАҚ (келісім
бойынша), "Қазатомөнеркәсіп" ҰАК
ЖАҚ (келісім бойынша), Банктердің
қауымдастығы (келісім бойынша)
2   Жапон делегациясының     2001 жылғы  Сыртқы істер министрлігі,
болуы бағдарламасының    7 мамыр     Астана қаласының әкімі
жобасын енгізу
3   Жапон делегациясының     2001 жылғы  Қазақстан Республикасының Сыртқы
мүшелерін орналастыру,   13-16       істер министрлігі, Қазақстан
тамақтандыру және        мамыр       Республикасы Президентінің Іс
жапон делегациясын                   Басқармасы (келісім бойынша)
көліктік қызметпен
қамтамасыз ету
4   Астана қаласының         2001 жылғы  Қазақстан Республикасының Сыртқы
әуежайында жапон         13-16       істер министрлігі, Астана
делегациясын күтіп       мамыр       қаласының әкімі, Қазақстан
алу және шығарып                     Республикасы Президентінің Іс
салуды ұйымдастыру                   Басқармасы (келісім бойынша)
5   Жапон делегациясы        2001 жылғы  Қазақстан Республикасының Ішкі
мүшелерінің әуежайда,    13-16       істер министрлігі
тұратын және баратын     мамыр
жерлерде қауіпсіздігін
қамтамасыз ету
6   Қазақстан Республика.    2001 жылғы  Қазақстан Республикасының Сыртқы
сының Премьер-Министрі   7 мамыр     істер министрлігі (шақыру),
Қ.К. Тоқаевтың                       Экономика және сауда министрлігі,
мәжілістегі сөзінің                  Көлік және коммуникациялар
жобасын, Жапонияның                  министрлігі, Энергетика және
саяси және экономикалық              минералдық ресурстар министрлігі,
жағдайы, екі жақты                   Астана қаласының әкімі, Семей
қатынастардың жай-күйі               қаласының әкімі
және келешегі туралы
анықтамалық материалды,
сондай-ақ бірлескен
жобалардың іске
асырылуы туралы
ақпаратты енгізу
7   Жапондық делегацияның    2001 жылғы  Экономика және сауда министрлігі,
алдын-ала танысуы үшін   5 мамыр     Энергетика және минералдық ресур.
мәжілістің қазақстандық              стар министрлігі, Қаржы министр.
қатысушылары сөздерінің              лігі, Көлік және коммуникациялар
тезистерін орыс және                 министрлігі, Табиғи ресурстар
ағылшын тілдерінде                   және қоршаған ортаны қорғау
дайындау және Қазақстан              министрлігі, Мемлекеттік кіріс
Республикасының Сыртқы               министрлігі, Ауыл шаруашылығы
істер министрлігіне                  министрлігі, Қазақстан Республи.
енгізу                               касының Стратегиялық жоспарлау
жөніндегі агенттігі (келісім
бойынша), Қазақстан Республика.
сының Туризм және спорт жөніндегі
агенттігі, Астана қаласының әкімі,
Семей қаласының әкімі, "Қазақойл"
ҰМК (келісім бойынша), "ҚазТранс
ойл" ҰМТК (келісім бойынша),
"ҚазТрансГаз" ЖАҚ (келісім
бойынша), "Қазатомөнеркәсіп" ҰАК
ЖАҚ (келісім бойынша), Банктердің
қауымдастығы (келісім бойынша)
8   Комитеттің алтыншы       2001 жылғы  Қазақстан Республикасының Сыртқы
мәжілісі хаттамасының    7 мамыр     істер министрлігі (шақыру),
жобасын дайындау                     Экономика және сауда министрлігі,
Көлік және коммуникациялар
министрлігі, Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау
жөніндегі агенттігі (келісім
бойынша), Қазақстан Республика.
сының Туризм және спорт жөніндегі
агенттігі, Астана қаласының әкімі,
Семей қаласының әкімі
9   2001 жылға арналған      2001 жылғы  Қазақстан Республикасының Сыртқы
республикалық бюджетте   7 мамыр     істер министрлігі, Қаржы
"Өкілдік шығыстар"                   министрлігі, Қазақстан Республика.
бағдарламасы бойынша                 сы Президентінің Іс Басқармасы
көзделген қаражаттың                 (келісім бойынша)
есебінен осы іс-шараны
өткізуге байланысты
шығыстарды төлеу
жөніндегі сметаның
жобасын әзірлеу:

1) аренда зала для
проведения заседания с
обеспечением аппаратуры
для звукового усиления
и синхронного перевода,
а также канцелярских
товаров;
2) организация официального
ужина от имени
Правительства Республики
Казахстан;
3) организация двух кофе-
брейков во время
проведения заседания;
4) подготовка памятных
подарков и рекламно-
информационных материалов
для членов японской
части Комитета
(53 человека).
5) обеспечение японской
делегации транспортом
10  Обеспечить информационное         15 мая    Министерство иностранных
освещение заседания             2001 года   дел, Министерство культуры,
Комитета с приглашением                     информации и общественного
прессы на открытие и                        согласия Республики
закрытие заседания Комитета,                Казахстан
в том числе проведение
пресс-конференции по
итогам заседания
11  Организовать встречи              14 мая    Министерство иностранных
японской делегации в            2001 года   дел, Министерство экономики
узком составе с Премьер-                    и торговли Республики
Министром Токаевым К.К.,                    Казахстан, Протокольная
Заместителем Премьер-                       служба Премьер-Министра,
Министра Джандосовым У.А,,                  Отдел внешних связей
Министром иностранных                       Канцелярии Премьер-Министра
дел Идрисовым Е.А.,                         Республики Казахстан
Министром экономики и
торговли Республики
Казахстан Кулекеевым Ж.А.
12  Подготовить отчет об              28 мая    Министерство иностранных
итогах работы заседания         2001 года   дел, Министерство экономики
и торговли Республики
Казахстан
___________________________________________________________________________
(Специалист: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

1) дыбыс күшейту және
ілеспе аудармаға
арналған аппаратурамен,
сондай-ақ кеңсе
тауарларымен қамтамасыз
етіп, мәжілісті өткізу
үшін залды жалдау;
2) Комитеттің
теңтөрағасы - Қазақстан
Республикасының
Премьер-Министрі Қ.К.
Тоқаевтың атынан ресми
кешкі қонақ асын
ұйымдастыру;
3) мәжілісті өткізу
кезінде екі кофе-брейкті
ұйымдастыру;
4) Комитеттің жапон
бөлігінің мүшелері
(53 адам) үшін
ескерткіш сыйлықтар
мен жарнама-ақпараттық
материалдарды дайындау;
5) жапон делегациясын
көлікпен қамтамасыз ету
10  Комитет мәжілісінің       2001 жылғы  Қазақстан Республикасының Сыртқы
ақпараттық жария етілуін  15 мамыр    істер министрлігі, Мәдениет,
қамтамасыз ету үшін                   ақпарат және қоғамдық келісім
баспасөзді Комитет                    министрлігі
мәжілісінің ашылуы мен
жабылуына шақыру, оның
ішінде мәжілістің
қорытындысы бойынша
баспасөз конференциясын
өткізуді қамтамасыз ету
11  Жапон делегациясының       2001 жылғы Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қазақстан Республикасының  14 мамыр   істер министрлігі, Экономика
Премьер-Министрі Қ.К.                 және сауда министрлігі, Қазақстан
Тоқаевпен,                            Республикасы Премьер-Министрінің
Премьер-Министрдің                    Протоколдық қызметі, Премьер-
орынбасары О.Ә.                       Министр Кеңсесінің Сыртқы
Жандосовпен, Сыртқы                   байланыстар бөлімі
істер министрі Е.Ә.
Ыдырысовпен, Экономика
және сауда министрі
Ж.Ә. Құлекеевпен
шектеулі құрамда
кездесулерін ұйымдастыру
12  Мәжіліс жұмысының         2001 жылғы  Қазақстан Республикасының Сыртқы
қорытындысы туралы есеп   28 мамыр    істер министрлігі, Экономика
дайындау                              және сауда министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.