О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1996 года N 770
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2001 года N 612
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21
июня 1996 года N 770
P960770_
"О погашении долгов Государственного
акционерного общества "Карагандинский металлургический комбинат" следующие
изменения:
абзацы третий, девятый и двенадцатый  пункта 5 исключить;
абзацы второй и четвертый пункта 6 исключить;
абзацы второй и четвертый пункта 8 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 21 маусымдағы N 770 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 8 мамыр N 612
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қарағанды металлургия комбинаты" мемлекеттік акционерлік
қоғамының қарыздарын өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996
жылғы 21 маусымдағы N 770
P960770_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
5-тармақтың үшінші, тоғызыншы және он екінші абзацтары алынып
тасталсын;
6-тармақтың екінші және төртінші абзацтары алынып тасталсын;
8-тармақтың екінші және төртінші абзацтары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.