Об отзыве законопроекта "О Квалификационной коллегии юстиции" из Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2001 года N 624
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О Квалификационной коллегии юстиции",
внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября
2000 года N 1739
P001739_
.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

"Әділет біліктілік алқасы туралы" заң жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 11 мамыр N 624
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 қарашадағы N 1739
P001739_
қаулысымен енгізілген Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мәжілісіндегі "Әділет біліктілік алқасы туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының жобасы қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.