Об отзыве законопроекта "О внесении изменений в Закон Казахской ССР "О защите прав потребителей" из Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2001 года N 639
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Казахской ССР Z913400_ "О защите прав потребителей" из Мажилиса Парламента Республики Казахстан, внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2000 года N 1542.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

"Тұтынушылардың праволарын қорғау туралы" Қазақ ССР Заңына өзгерістер енгізу туралы" заң жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 15 мамыр N 639
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіндегі Қазақстан  Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 қазандағы N 1542 қаулысымен енгізілген "Тұтынушылардың праволарын қорғау туралы" Қазақ ССР Заңына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі