О внесении дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2001 года N 485 и от 18 апреля 2001 года N 503
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2001 года N 652
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2001 года N 485 P010485_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в преамбуле после слов "весенне-полевых" дополнить словами "и уборочных";
в пункте 1:
абзац второй дополнить словами "семян, удобрений, гербицидов, запасных частей для сельскохозяйственных машин, аренду или покупку сельскохозяйственной техники";
в абзаце третьем:
после слов "горюче-смазочных материалов" дополнить словами "семян, удобрений, гербицидов, запасных частей для сельскохозяйственных машин, аренду или покупку сельскохозяйственной техники";
после слов "весенне-полевых" дополнить словами "и уборочных";
пункт 4 после слов "весенне-полевых" дополнить словами "и уборочных";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 503 P010503_ "О некоторых вопросах кредитования местных бюджетов в целях обеспечения сельхозтоваропроизводителей горюче-смазочными материалами на период проведения весенне-полевых и уборочных работ 2001 года":
абзацы второй, третий пункта 2 после слов "горюче-смазочных материалов" дополнить словами "семян, удобрений, гербицидов, запасных частей для сельскохозяйственных машин, аренду или покупку сельскохозяйственной техники";
в Правилах кредитования местных бюджетов на организацию проведения
весенне-полевых и уборочных работ 2001 года, утвержденных указанным
постановлением:
пункты 2 и 7 дополнить словами "семян, удобрений, гербицидов,
запасных частей для сельскохозяйственных машин, аренду или покупку
сельскохозяйственной техники".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 сәуірдегі N 485 және 2001 жылғы 18 сәуірдегі N 503 қаулыларына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 18 мамыр N 652
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 сәуірдегі N 485 P010485_ қаулысына:
кіріспеде "көктемгі дала" деген сөздерден кейін "және егін жинау" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақта:
екінші абзацта "жанар-жағармай материалдарын" деген сөздерден кейін ", тұқым, тыңайтқыш, гербицид, ауыл шаруашылығы машиналарына арналған қосалқы бөлшектер сатып алуға, ауыл шаруашылығы техникасын жалға алуға немесе" деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші абзацта "жанар-жағармай материалдарын" деген сөздерден кейін ", тұқым, тыңайтқыш, гербицид, ауыл шаруашылығы машиналарына арналған қосалқы бөлшектер сатып алуға, ауыл шаруашылығы техникасын жалға алуға немесе" деген сөздермен толықтырылсын;
"көктемгі дала" деген сөздерден кейін "және егін жинау" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақта "көктемгі дала" деген сөздерден кейін "және егін жинау" деген сөздермен толықтырылсын.
2) "2001 жылғы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу кезеңінде ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету мақсатында жергілікті бюджеттерді несиелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 сәуірдегі N 503 P010503_ қаулысына:
2-тармақтың екінші, үшінші абзацтары "жанар-жағармай материалдарын" деген сөздерден кейін ", тұқым, тыңайтқыш, гербицид, ауыл шаруашылығы машиналарына арналған қосалқы бөлшектер сатып алуға, ауыл шаруашылығы техникасын жалға алуға немесе" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген 2001 жылғы көктемгі егіс және егін
жинау жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыру үшін жергілікті бюджеттерді
несиелендіру ережесінде:
2 және 7-тармақтар тиісінше "жанар-жағармай материалдарын (ЖЖМ)"
деген және "ЖЖМ" деген сөздерден кейін ", тұқым, тыңайтқыш, гербицид,
ауыл шаруашылығы машиналарына арналған қосалқы бөлшектер сатып алу үшін,
ауыл шаруашылығы техникасын жалға алу немесе" деген сөздермен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.