О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1999 года N 1535
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2001 года N 668
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1999 года N 1535 P991535_ "Вопросы применения Соглашения между Правительством Соединенных Штатов Америки и Правительством Казахстана относительно сотрудничества по облегчению оказания содействия" следующие изменения:
1) пункте 1 и 2 исключить;
2) в пункте 4 слова "исполняющего обязанности Заместителя
Премьер-Министр Республики Казахстан - исполняющего обязанности Министра
финансов Республики Казахстан" заменить словами "Заместителя
Премьер-Министра Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 қазандағы N 1535 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 мамыр N 668
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Америка Құрама Штаттарының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің арасындағы жәрдем көрсетуді жеңілдету жөніндегі ынтымақтастыққа қатысты келісімді қолданудың мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 қазандағы N 1535 P991535_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 және 2-тармақтар алынып тасталсын;
2) 4-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
орынбасарының міндетін атқарушы - Қаржы министрінің міндетін атқарушы"
деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары" деген
сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.