О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2001 года N 709. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 549
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2001 года N 709 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года  N 549 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20
марта 1998 года N 237   P980237_   "О составе Государственной межведомственной
комиссии по радиочастотам Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Государственной межведомственной комиссии по
радиочастотам Республики Казахстан:
Масимова                - Министра транспорта и коммуникаций Республики
Карима Кажимкановича      Казахстан, председателем;
Кангожина Бекбулата     - начальника Департамента оперативно-технической
Рашитовича                и поисковой работы при Центральном аппарате
Комитета национальной безопасности Республики
Казахстан;
Утембаева Нурлана       - заместителя Председателя Аэрокосмического
Аббасовича                комитета Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан;
Амрина Аскара           - директора Департамента законодательства
Кеменгеровича             Министерства юстиции Республики Казахстан;
Ахметова Мырзабека      - первого заместителя Председателя Комитета
Смагуловича               лесного, рыбного и охотничьего хозяйства
Министерства природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан;
Сыргабаева Азамата      - заместителя Председателя Комитета по связи и
Маратовича                информатизации Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан;
Оразалинова Дулата      - консультанта Отдела производственной сферы и
Султановича               инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан;
в строке:
" Канешев Биржан     - вице-Министр транспорта и коммуникаций
Бисекенович          Республики Казахстан, заместитель
председателя"
слова "вице-Министр транспорта и коммуникаций" заменить словами
"председатель Комитета по связи и информатизации Министерства транспорта и
коммуникаций";
в строке:
"Ержанов Бакит      - директор Департамента экспортного контроля и
Ахметович            лицензирования Министерства энергетики,
индустрии и торговли Республики Казахстан"
слова "директор Департамента экспортного контроля и лицензирования Министерства энергетики, индустрии и торговли" заменить словами "начальник Управления лицензирования, государственного языка и переводов Административного департамента Министерства энергетики и минеральных ресурсов";
в строке:
"Абдрахманов Есиркеп - директор Департамента отраслевой политики
Онланбекович Министерства экономики Республики Казахстан"
слова "директор Департамента отраслевой политики Министерства экономики" заменить словами "директор Департамента межотраслевой координации Министерства экономики и торговли";
вывести из указанного состава Буркитбаева Серика Минаваровича,
Калкабаева Ержана Шойбековича, Насиева Аскара Кайратовича, Шокаева
Ерболата Ибраимовича, Молдабекова Мейрбека Молдабековича, Сембина Аскара
Болатовича, Керемкулова Вахита Арыновича.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 мамырдағы N 709 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 549 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы  N 549 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының радиожиіліктері жөніндегі мемлекеттік ведомствоаралық комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237   P980237_   қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасының радиожиіліктері жөніндегі мемлекеттік ведомствоаралық комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Мәсімов                     - Қазақстан Республикасының Көлік
Кәрім Қажымқанұлы             және коммуникациялар министрі,
төраға;
Қанғожин                    - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бекболат Рашитұлы             қауіпсіздік комитеті Орталық
аппаратының жанындағы
Жедел-техникалық және іздестіру
жұмысы департаментінің бастығы;
Өтембаев                    - Қазақстан Республикасы
Нұрлан Аббасұлы               Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігінің
Аэроғарыш комитеті
төрағасының орынбасары;
Әмрин                       - Қазақстан Республикасының Әділет
Асқар Кемеңгерұлы             министрлігі Заң департаментінің
директоры;
Ахметов                     - Қазақстан Республикасы Табиғи
Мырзабек Смағұлұлы            ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігінің Орман,
балық және аңшылық шаруашылығы
комитеті төрағасының бірінші
орынбасары;
Сырғабаев                   - Қазақстан Республикасы Көлік
Азамат Маратұлы               және коммуникациялар
министрлігінің Байланыс
ақпараттандыру жөніндегі
комитеті төрағасының орынбасары;
Оразалинов                  - Қазақстан Республикасының
Дулат Сұлтанұлы               Премьер-Министрі Кеңсесінің
Өндірістік сала және инфрақұрылым
бөлімінің консультанты;
"Қанешев                    - Қазақстан Республикасының Көлік
Біржан Бисекенұлы             және коммуникациялар
вице-министрі,
төрағаның орынбасары"
деген жолдағы "Көлік және коммуникациялар вице-министрі" деген сөздер "Көлік және коммуникациялар министрлігі Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі комитетінің төрағасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ержанов                   - Қазақстан Республикасының
Бақыт Ахметұлы               Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Экспорттық бақылау
және лицензиялау департаментінің
директоры"
деген жолдағы "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі Экспорттық бақылау және лицензиялау департаментінің директоры" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің Әкімшілік департаменті Лицензиялау, мемлекеттік тіл және аударма басқармасының бастығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Әбдірахманов              - Қазақстан Республикасының
Есіркеп Оңланбекұлы          Экономика министрлігі Салалық
саясат департаментінің
директоры"
деген жолдағы "Экономика министрлігі Салалық саясат департаментінің директоры" деген сөздер "Экономика және сауда министрлігі Салааралық үйлестіру департаментінің директоры" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген құрамнан Бүркітбаев Серік Мінуәрұлы, Қалқабаев Ержан Шойбекұлы, Нәсиев Асқар Қайратұлы, Шоқаев Ерболат Ыбырайымұлы, Молдабеков Мейірбек Молдабекұлы, Сембин Асқар Болатұлы, Керімқұлов Уахит Арынұлы шығарылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі