Об отзыве лицензии на право пользования недрами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2001 года N 785
В соответствии со статьей 40 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать выданную Правительством Республики Казахстан арендному предприятию "Кантский цементно-шиферный комбинат" лицензию серии МГ N 757 (известняки) от 11 декабря 1995 года на добычу известняков и сланцев Агалатасского месторождения в Кордайском районе Жамбылской области.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан принять необходимые меры по исполнению настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)

Жер қойнауын пайдалану құқығына берілген лицензияны кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 маусым N 785
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ заң күші бар Жарлығының 40-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қант цемент-шифер комбинаты"
жалдық кәсіпорнына Жамбыл облысы Қордай ауданындағы Ағалатас кен орнынан
әк тас пен сланец өндіруге арналған 1995 жылғы 11 желтоқсанда берген
сериясы МГ N 757 (әк тастар) лицензиясы кері қайтарылып алынсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігі осы қаулыны орындау жөнінде қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.