О проведении четвертого заседания межправительственной казахстанско-пакистанской совместной комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2001 года N 940
В целях дальнейшего развития взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан и Исламской Республикой Пакистан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести 17-19 июля 2001 года в городе Астане четвертое заседание межправительственной казахстанско-пакистанской совместной комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству (далее - Комиссия).
2. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению четвертого заседания Комиссии (далее - План).
3. Центральным и местным исполнительным органам, государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) принять конкретные меры по выполнению поручений, предусмотренных Планом.
3-1. Разрешить Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан произвести оплату проживания членам пакистанской делегации четвертого заседания межправительственной казахстанско-пакистанской совместной комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству.
Сноска. Дополнено пунктом 3-1 - постановлением Правительства РК от 12 сентября 2001 г. N 1178 P011178_ .
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить финансирование расходов на проведение четвертого заседания Комиссии, в том числе на проживание членов пакистанской делегации в сумме 596 970 (пятьсот девяносто шесть тысяч девятьсот семьдесят) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
Сноска. Внесены изменения в пункт 4 - постановлением Правительства РК от 12 сентября 2001 г. N 1178 P011178_ .
5. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2001 года N 940
План мероприятий по подготовке и проведению
четвертого заседания межправительственной казахстанско-пакистанской
совместной комиссии по торгово-экономическому,
научно-техническому и культурному сотрудничеству
(17-19 июля 2001 года, город Астана)
___________________________________________________________________________
N !Организационное мероприятие!Срок исполнения!Ответственные за исполнение
п/п!                           !               !
---------------------------------------------------------------------------

Қазақстан - Пәкістан сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиясының төртінші мәжілісін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 11 шілде N 940
Қазақстан Республикасы мен Пәкістан Ислам Республикасының арасында өзара тиiмдi ынтымақтастықты одан әрi дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан - Пәкістан сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi бiрлескен үкiметаралық комиссиясының (бұдан әрi - Комиссия) төртіншi мәжiлiсi 2001 жылғы 17-19 шiлдеде Астана қаласында өткiзілсiн.
2. Қоса берiлiп отырған Комиссияның төртiншi мәжiлісiн дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтілсiн.
3. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары, мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген тапсырмаларды орындау жөнiнде нақты шаралар қабылдасын.
3-1. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігіне Қазақстан-Пәкістан сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиясы төртінші мәжілісінің Пәкістан делегациясы мүшелерінің тұру ақысын төлеуге рұқсат етілсін.
Ескерту. 3-1 тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2001.09.12. N
1178 қаулысымен. P011178_
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Комиссияның төртiншi мәжiлiсiн өткiзу шығыстарын , оның ішінде Пәкістан делегациясы мүшелерінің тұруына 596 970 (бес жүз тоқсан алты мың тоғыз жүз жетпіс) теңге сомасында 2001 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілеттiк шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
Ескерту. 4-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.09.12. N 1178
қаулысымен.
P011178_
5. Осы қаулының iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігіне жүктелсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2001 жылғы 11 шiлдедегi
N 940 қаулысымен бекiтiлген
Қазақстан - Пәкістан сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және
мәдени ынтымақтастық жөніндегi бiрлескен үкiметаралық
комиссиясының төртiнші мәжілiсiн дайындау және өткiзу жөнiндегi
iс-шаралар жоспары
(2001 жылғы 17-19 шiлде, Астана қаласы)
_________________________________________________________________________
р/с!   Ұйымдастыру iс-шаралары     ! Орындау   ! Орындауға жауаптылар
N !                               ! мерзімі   !
_________________________________________________________________________

1 !             2             !       3       !             4
---------------------------------------------------------------------------
1  Внести предложения по        1 июля 2001 г.  Министерство природных
составу казахстанской части                  ресурсов и охраны
участников (члены Комиссии и                 окружающей среды Республики
приглашенные лица) на                        Казахстан
четвертом заседании Комиссии
и проработать проект
повестки дня
---------------------------------------------------------------------------
2  Внести проект программы         1 июля       Министерство природных
пребывания пакистанской         2001 года    ресурсов и охраны
делегации                                    окружающей среды,
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
аким города Астаны
---------------------------------------------------------------------------
3  Обеспечить размещение,        17-19 июля     Министерство природных
питание и транспортное         2001 года     ресурсов и охраны
обслуживание членов                          окружающей среды,
пакистанской делегации за                    Министерство иностранных
счет казахстанской стороны                   дел Республики Казахстан,
(формат 1+7)                                 Управление Делами
Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
---------------------------------------------------------------------------
4  Организовать встречу и        17-19 июля     Министерство природных
проводы пакистанской          2001 года      ресурсов и охраны
делегации в аэропорту                        окружающей среды,
г. Астаны                                    Министерство иностранных
дел, аким г. Астаны,
Управление Делами
Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
---------------------------------------------------------------------------
5  Обеспечить безопасность       17-19 июля     Министерство внутренних
членов пакистанской делегации   2001 года    дел Республики Казахстан
в аэропорту, в местах
проживания и посещения
---------------------------------------------------------------------------
6  Подготовить и внести в        25 июня        Министерство природных
Министерство природных        2001 года      ресурсов и охраны
ресурсов и охраны окружающей                 окружающей среды (созыв),
среды Республики Казахстан                   Министерство иностранных
проекты выступлений                          дел, Министерство экономики
Сопредседателя комиссии,                     и торговли Республики
Министра природных ресурсов                  Казахстан
и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
А. Шакпутова на заседании,
справочный материал о
политическом и экономическом
положении Республики
Казахстан, состоянии и
перспективах двусторонних
отношений, а также
информацию о реализации
совместных проектов
--------------------------------------------------------------------------
7  Подготовить и внести в       25 июня        Министерство природных
Министерство природных       2001 года      ресурсов и охраны
ресурсов и охраны                           окружающей среды (созыв),
окружающей среды Республики                 Министерство иностранных
Казахстан тезисы выступлений                дел, Министерство
казахстанских участников                    экономики и торговли,
заседания на русском и                      Министерство сельского
английском языках для                       хозяйства, Министерство
предварительного ознакомления               образования и науки,
пакистанской делегации                      Министерство культуры,
информации и общественного
согласия, Министерство
обороны, Министерство
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
8  Подготовить проект            9 июля        Министерство природных
Протокола четвертого         2001 года      ресурсов и охраны
заседания Комиссии                          окружающей среды (созыв),
Министерство иностранных
дел, Министерство
экономики и торговли,
Министерство энергетики и
минеральных ресурсов,
Министерство сельского
хозяйства, Министерство
образования и науки,
Министерство культуры,
информации и общественного
согласия,  Министерство
транспорта и коммуникаций,
Министерство обороны
Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по туризму и
спорту, акимы Акмолинской,
Алматинской, Северо-
Казахстанской,
Карагандинской, Костанайской
областей и г. Алматы,
Национальный Банк Республики
Казахстан (по согласованию)
---------------------------------------------------------------------------
9  Разработать проект сметы по   1 июля        Министерство природных
оплате расходов, связанных    2001 года     ресурсов и охраны окружающей
с проведением данного                       среды, Министерство
мероприятия за счет средств,                иностранных дел Республики
предусмотренных в                           Казахстан
республиканском бюджете на
2001 год по программе
"Представительские расходы"
--------------------------------------------------------------------------
10 Обеспечить информационное     17-19 июля    Министерство природных
освещение заседания Комиссии   2001 года    ресурсов и охраны окружающей
с приглашением прессы на                    среды, Министерство
открытые заседания Комиссии,                иностранных дел,
в том числе проведение                      Министерство культуры,
пресс-конференции по итогам                 информации и общественного
заседания                                   согласия Республики
Казахстан
--------------------------------------------------------------------------
11 Организовать встречу          18 или 19     Министерство природных
пакистанской делегации с        июля        ресурсов и охраны окружающей
Премьер-Министром Республики  2001 года     среды, Министерство
Казахстан Токаевым К.К.                     иностранных дел Республики
Казахстан, Протокольная
служба Премьер-Министра,
Отдел внешних связей
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------------
12 Подготовить отчет об итогах  23 июля        Министерство природных
работы заседания             2001 года      ресурсов и охраны окружающей
среды, Министерство
иностранных дел Республики
Казахстан
__________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

1!             2                 !     3     !           4
__________________________________________________________________________
1  Комиссияның төртiншi             2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәжілісiне қатысушылардың        1 шілде     Табиғи ресурстар және
қазақстандық бөлiгi (Комиссия                қоршаған ортаны қорғау
мүшелерi мен шақырылған адамдар)             министрлігі
құрамы бойынша ұсыныстар енгiзу
және күн тәртiбi жобасын әзiрлеу
2  Пәкістан делегациясының болу     2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
бағдарламасы жобасын енгiзу      1 шілде     Табиғи ресурстар және
қоршаған ортаны қорғау
министрлігі, Сыртқы iстер
министрлiгi, Астана
қаласының әкiмi
3  Пәкістан делегациясы             2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
мүшелерiнiң орналасуын,          17-19 шілде Табиғи ресурстар және
тамақтануын және оларға                      қоршаған ортаны қорғау
көлiктiк қызмет көрсетiлуiн                  министрлігі, Сыртқы iстер
қазақстандық тарап есебiнен                  министрлiгi, Қазақстан
қамтамасыз ету (1+7 нысан)                   Республикасы Президентінің
Іс басқармасы (келісім
бойынша)
4  Пәкістан делегациясын Астана     2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
қаласының әуежайында қарсы       17-19 шілде Табиғи ресурстар және
алуды және шығарып салуды                    қоршаған ортаны қорғау
ұйымдастыру                                  министрлігі, Сыртқы iстер
министрлiгi, Астана
қаласының әкiмi,
Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс
басқармасы (келісім
бойынша)
5  Пәкістан делегациясы мүшелерiнiң 2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
әуежайда, тұратын және баратын   17-19 шілде Ішкі істер министрлігі
орындарда қауіпсiздiгін
қамтамасыз ету
6  Комиссияның тең төрағасы,        2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
Қазақстан Республикасының        25 маусым   Табиғи ресурстар және
Табиғи ресурстар және қоршаған               қоршаған ортаны қорғау
ортаны қорғау министрi                       министрлігі (жинау),
А. Шоқпытовтың мәжiлiсте                     Сыртқы iстер министрлігі,
сөйлейтiн сөздерінің жобаларын               Экономика және сауда
Қазақстан Республикасының                    министрлігi
саяси және экономикалық жағдайы,
екi жақты қарым-қатынастың
жай-күйi мен келешегi туралы
анықтама материал, сондай-ақ
бiрлескен жобалардың iске
асуы туралы ақпарат дайындап,
Қазақстан Республикасының
Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлiгіне
енгiзу
7  Пәкістан делегациясының алдын-   2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
ала танысуы үшiн мәжiлiстің      25 маусым   Табиғи ресурстар және
қазақстандық қатысушыларының                 қоршаған ортаны қорғау
баяндама тезистерiн орыс және                министрлігi (жинау),
ағылшын тiлдерiнде дайындап,                 Сыртқы iстер министрлігi,
Қазақстан Республикасының                    Экономика және сауда
Табиғи ресурстар және қоршаған               министрлігi, Ауыл
ортаны қорғау министрлiгiне                  шаруашылығы министрлігi,
енгiзу                                       Бiлiм және ғылым
министрлігi, Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгi,
Қорғаныс министрлiгi,
Көлiк және
коммуникациялар
министрлігі
8  Комиссияның төртінші мәжілісі    2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
Хаттамасының жобасын дайындау    9 шілде     Табиғи ресурстар және
қоршаған ортаны қорғау
министрлігi (жинау),
Сыртқы iстер министрлігi,
Экономика және сауда
министрлігi, Энергетика
және минералдық ресурстар
министрлігі, Ауыл
шаруашылығы министрлігi,
Бiлiм және ғылым
министрлігi, Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгi,
Көлік және коммуникация.
лар министрлігі, Қорғаныс
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөніндегі
агенттігі, Ақмола, Алматы,
Солтүстік Қазақстан,
Қарағанды, Қостанай
облыстарының, Алматы
қаласының әкімдері,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі (келісім
бойынша)
9  2001 жылға арналған              2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
республикалық бюджетте           1 шілде     Табиғи ресурстар және
"Өкiлеттiк шығыстар" бағдар.                 қоршаған ортаны қорғау
ламасы бойынша көзделген                     министрлігi, Сыртқы
қаражат есебiнен осы iс-шараны               iстер министрлігi
өткiзумен байланысты шығыстарды
төлеу жөніндегi смета жобасын
әзiрлеу
10  Комиссия мәжiлiсiнiң ашылуына    2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
баспасөздi шақыра отырып,        17-19 шілде Табиғи ресурстар және
Комиссияның мәжiлiсін                        қоршаған ортаны қорғау
ақпараттық жарияланымда                      министрлігi, Сыртқы істер
қамтамасыз ету, оның iшiнде                  министрлігі, Мәдениет,
мәжіліс қорытындысы бойынша                  ақпарат және қоғамдық
баспасөз конференциясын өткізу               келiсiм министрлiгi
11  Пәкістан делегациясының          2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
Қазақстан Республикасының        18 немесе   Табиғи ресурстар және
Премьер-Министрi Қ.Қ.Тоқаевпен   19 шілде    қоршаған ортаны қорғау
кездесуін ұйымдастыру                        министрлігi, Сыртқы істер
министрлігi, Премьер-
Министрдің Хаттама
қызметі, Қазақстан
Республикасының Премьер-
Министрі Кеңсенің Сыртқы
байланыстар бөлімі
12  Мәжіліс жұмысының қорытындылары  2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
туралы есеп дайындау             23 шілде    Табиғи ресурстар және
қоршаған ортаны қорғау
министрлігi, Сыртқы істер
министрлігі
--------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.