О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 477
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2001 года N 966. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года N 807.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2001 года N 966 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года  N 807
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 477  P980477_  "О Государственной премии Республики Казахстан в области науки, техники и образования" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 15, ст. 134) следующие дополнения:
1) в Положении о Государственной премии Республики Казахстан в области науки, техники и образования, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"за разработку и создание принципиально новых изделий, технологических процессов в различных отраслях экономики, содержащих сведения, отнесенные к государственным секретам";
в пункте 2 слова "5 премий" заменить словами "6 премий, в том числе одна за работу, содержащую сведения, отнесенные к государственным секретам";
абзац второй пункта 7 дополнить словами ", кроме работ, содержащих сведения, отнесенные к государственным секретам";
2) в Положении о Комиссии по Государственным премиям Республики Казахстан в области науки, техники и образования при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац третий пункта 3 дополнить словами ", кроме работ, содержащих сведения, отнесенные к государственным секретам";
в пункте 7:
во втором предложении абзаца первого слова "Государственных премий" заменить словами "отдельной одной Государственной премии";
в абзацах третьем, четвертом и пятом слова "пяти" заменить словами "шести".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 мамырдағы N 477 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 17 шілде N 966. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14. N 807 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14.   N 807  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Ғылым, техника және білім беру саласындағы мемлекеттік сыйлықтары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 мамырдағы N 477  P980477_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 15, 134-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Ғылым, техника және білім беру саласындағы мемлекеттік сыйлықтары туралы ережеде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы бесінші абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік құпияларға жатқызылған мәліметтері бар экономиканың әр түрлі салаларында мүлдем жаңа бұйымдар, технологиялық процестер әзірлегені және жасағаны үшін";
2-тармақта "5 сыйлық санында" деген сөздер "6 сыйлық санында, оның ішінде біреуі мемлекеттік құпияларға жатқызылған мәліметтері бар жұмыс үшін" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың екінші абзацы "Комиссия" деген сөзден кейін "мемлекеттік құпияларға жатқызылған мәліметтері бар жұмыстардан басқа" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Қазақстан Республикасының Ғылым, техника және білім беру саласындағы мемлекеттік сыйлықтары жөніндегі комиссиясы туралы ережеде:
3-тармақтың үшінші абзацы "және" деген сөзден кейін "мемлекеттік құпияларға жатқызылған мәліметтері бар жұмыстардан басқа" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
бірінші абзацтың екінші сөйлемінде "Мемлекеттік сыйлықтар" деген сөздер "жеке бір Мемлекеттік сыйлық" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші, төртінші және бесінші абзацтарда "бес" деген сөздер "алты" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі