О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 2001 года N 15
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2001 года N 971
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8
января 2001 года N 15
P010015_
"О проведении первой международной торговой
ярмарки "Шанырак-10" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 1-2, ст. 4)
следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 8 қаңтардағы N 15 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнің Қаулысы 2001 жылғы 17 шілде N 971
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шаңырақ-10" бірінші Халықаралық сауда жәрмеңкесін өткізу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 8 қаңтардағы N 15
P010015_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 1-2, 4-бап)
мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.