О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2001 года N 722
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2001 года N 975
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26
мая 2001 года N 722
P010722_
"О мерах по реализации Соглашения между
Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики
об использовании водно-энергетических ресурсов Нарын-Сырдарьинского
каскада водохранилищ в 2001 году" следующие изменения:
приложение "Таблица взаимных поставок электроэнергии, угля и мазута"
изложить в следующей редакции:
__________________________________________________________________________
Потребитель        !  Мощность  ! Электро- ! Встречные ! Встречные
!   средне-  ! энергия, !  поставки ! поставки
!  часовая,  ! тыс. кВтч!   угля,   ! мазута
!    МВт     !          !   тонны   ! тонны
___________________________________________________________________________
Южно-Казахстанская область
Государственные             70         154560                20 000
коммунальные
предприятия
"Шымкентэнерго"
и "Туранэнерго"
Республиканское             13          28704      17940       -
государственное
предприятие
"Кентауликвидрудник"
Центральное рудоуправление   7          15456       9660       -
закрытого акционерного
общества "Национальная
атомная компания
"Казатомпром"
Шымкентское нефтепроводное   2          4416       2760       -
управление Восточного
филиала закрытого
акционерного общества
"Национальная компания
по транспортировке нефти
"КазТрансОйл"
Кызылординская область
Открытое акционерное        24          52992      33120       -
общество "Кызылординская
региональная электросетевая
компания"
Государственная             24          52992      33120      -
производственно-
энергетическое
объединение "Байконурэнерго"
Рудоуправление N 6           5          11040      6900       -
закрытого акционерного
общества "Национальная
атомная компания
"Казатомпром"
Алматинская область
Открытое акционерное        14        30912       19320        -
общество "Талдыкорганская
акционерная транспортная
электросетевая компания"
"ОАО "КЕGОС"                17        37536       23460        -
Жамбылская область
Товарищество с ограниченной 124       273792     171120       -
ответственностью "КазФосфат"
Закрытое акционерное        53        117024      73140        -
общество "Жамбылские
электрические сети"
Другие потребители
РГП "Казахстан темiр жолы"  61        134688      84180        -
__________________________________________________________________________

Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2001 жылғы 26 мамырдағы N 722 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 18 шілде N 975
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Қырғыз Республикасының
Үкiметi арасындағы Нарын-Сырдария су қоймалары сарқырамасының
су-энергетика ресурстарын 2001 жылы пайдалану жөнiндегi келiсiмдi iске
асыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң 2001 жылғы 26
мамырдағы N 722
P010722_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Электр энергиясының, көмiр мен мазуттың өзара жеткiзiлу кестесi"
қосымшасы мынадай редакцияда жазылсын:
---------------------------------------------------------------------------
Тұтынушы            ! Орташа !   Электр  !Есесiне ! Есесiне
!сағаттық! энергиясы,! көмiр  !  мазут
! қуаты, !  мың кВт  !жеткiзу,! жеткiзу,
!  МВт   !           ! тонна  !  тонна
---------------------------------------------------------------------------
Оңтүстiк Қазақстан облысы
"Шымкентэнерго" және                 70       154560       -      20 000
"Тұранэнерго" мемлекеттiк
коммуналдық кәсiпорындары
"Кентауликвидрудник"                 13       28704       17940     -
республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
"Қазатомпром" ұлттық атом            7        15456        9660     -
компаниясы" жабық
акционерлiк қоғамының
орталық кен басқармасы
"ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау       2         4416        2760     -
жөнiндегi ұлттық компаниясы"
жабық акционерлiк қоғамы Шығыс
филиалының Шымкент мұнай
құбыры басқармасы
Қызылорда облысы
"Қызылорда аймақтық электр           24       52992       33120    -
тораптық компаниясы" ашық
акционерлiк қоғамы
"Байқоңырэнерго"                     24       52992       33120    -
мемлекеттiк өндiрiстiк
энергетикалық бiрлестiгi
"Қазатомпром" ұлттық атом            5        11040        6900    -
компаниясы жабық акционерлiк
қоғамының N 6 кен басқармасы
Алматы облысы
"Талдықорған акционерлiк            14        30912       19320    -
көлiктiк электр тораптық
компаниясы" ашық акционерлiк
қоғамы
"КЕGОС" ашық акционерлiк            17        37536       23460    -
қоғамы
Жамбыл облысы
"Қазфосфат" жауапкершiлiгi          124      273792      171120    -
шектеулi серiктестiгi
"Жамбыл электр тораптары"           53       117024       73140    -
жабық акционерлiк қоғамы
Басқа тұтынушылар
"Қазақстан темiр жолы"              61       134688       84180    -
республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
---------------------------------------------------------------------------

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.