О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об отнесении населенного пункта Кульсары Жылыойского района Атырауской области к категории городов районного значения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2001 года N 1004
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об отнесении населенного пункта Кульсары Жылыойского района Атырауской области к категории городов районного значения".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
Об отнесении населенного пункта Кульсары
Жылыойского района Атырауской области к категории
городов районного значения
Учитывая ходатайства местных представительных и исполнительных органов Атырауской области, и в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан"
постановляю:
1. Отнести населенный пункт Кульсары Жылыойского района Атырауской
области к категории городов районного значения.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я)

Қазақстан Республикасы Президентінің "Атырау облысы Жылыой ауданының Құлсары елді мекенін аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызу туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 шілде N 1004
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Атырау облысы Жылыой ауданының
Құлсары елді мекенін аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызу туралы"
Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына
енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының Президентінің
Жарлығы
Атырау облысы Жылыой ауданының Құлсары елді мекенін
аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызу туралы
Атырау облысы жергілікті өкілді және атқарушы органдарының
өтініштерін ескере отырып және "Қазақстан Республикасының
әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8
желтоқсандағы
Z934200_
Заңының 9-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Атырау облысы Жылыой ауданының Құлсары елді мекені аудандық маңызы
бар қалалардың санатына жатқызылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.