Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению первой встречи Глав правительств государств-участников "Шанхайской организации сотрудничества" 14 сентября 2001 года в городе Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2001 года N 1079
В целях обеспечения эффективной организации и координации подготовки к проведению первой встречи Глав правительств государств-участников "Шанхайской организации сотрудничества" в городе Алматы 14 сентября 2001 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить:
1) Состав организационного комитета по подготовке и проведению первой встречи Глав правительств государств-участников "Шанхайской организации сотрудничества" согласно приложению 1.
2) План мероприятий по подготовке и проведению первой встречи Глав правительств государств-участников "Шанхайской организации сотрудничества" 14 сентября 2001 года в городе Алматы (далее - План) согласно приложению
2.
2. Центральным и местным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и заинтересованным организациям (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. В целях повышения уровня обслуживания делегаций государств-участников "Шанхайской организации сотрудничества" закрепить за ними министерства согласно приложению 3.
4. Контроль за выполнением Плана возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 августа 2001 года N 1079
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
первой встречи Глав правительств государств-участников
"Шанхайской организации сотрудничества"
Токаев                         - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Касымжомарт Кемелевич            руководитель
Тлеубердин                     - Руководитель Канцелярии Премьер-Министра
Алтай Аблаевич                   Республики Казахстан
Идрисов                        - Министр иностранных дел Республики
Ерлан Абульфаизович              Казахстан
Токпакбаев                     - Министр обороны Республики Казахстан
Сат Бесимбаевич
Искаков                        - Министр внутренних дел Республики
Булат Газизович                  Казахстан
Кул-Мухаммед                   - Министр культуры, информации и
Мухтар Абрарулы                  общественного согласия Республики
Казахстан
Масимов                        - Министр транспорта и коммуникаций
Карим Кажимканович               Республики Казахстан
Есенбаев                       - Министр финансов Республики Казахстан
Мажит Тулеубекович
Кулекеев                       - Министр экономики и торговли Республики
Жаксыбек Абдрахметович           Казахстан
Храпунов                       - аким города Алматы
Виктор Вячеславович
Турлыханов                     - председатель Агентства Республики
Даулет Болатович                 Казахстан по туризму и спорту
Аргингазин                     - заместитель Управляющего Делами Президента
Ануарбек Аргингазинович          Республики Казахстан (по согласованию)
Смирнов                        - вице-Министр иностранных дел Республики
Анатолий Владимирович            Казахстан, национальный координатор
Шанхайской организации сотрудничества,
руководитель рабочей группы
Закиев                         - директор Пограничной службы Комитета
Болат Сейтказынович              национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Канапьянов                     - заведующий Отделом внешних связей
Сержан Мусаханович               Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Мусалимов                      - руководитель Протокольной службы Премьер-
Игорь Идеалович                  Министра Республики Казахстан
Жумалы                         - Пресс-секретарь Премьер-Министра
Расул Берекетулы                 Республики Казахстан
Адилбаев                       - руководитель Службы государственного
Жалгас Жумаевич                  протокола Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Куренбеков                     - директор департамента Службы охраны
Амантай Жанкеевич                Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 августа 2001 года N 1079
План мероприятий по подготовке и проведению
первой встречи Глав правительств
государств-участников "Шанхайской организации

2001 жылғы 14 қыркүйекте Алматы қаласында өтетiн "Шанхай ынтымақтастық ұйымына" қатысушы мемлекеттер Үкiметтері басшыларының бірінші кездесуіне дайындық және оны өткiзу жөнiндегі iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 17 тамыз N 1079
2001 жылғы 14 қыркүйекте Алматы қаласында "Шанхай ынтымақтастық ұйымына" қатысушы мемлекеттер Үкiметтерi басшыларының бiрiншi кездесуiн өткiзуге дайындықты тиiмдi ұйымдастыруды және үйлестiрудi қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мыналар:
1) "Шанхай ынтымақтастық ұйымына" қатысушы мемлекеттер Yкiметтерi басшыларының бiрiншi кездесуiне дайындық және оны өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы 1-қосымшаға сәйкес;
2) 2001 жылғы 14 қыркүйекте Алматы қаласында өтетiн "Шанхай ынтымақтастық ұйымына" қатысушы мемлекеттер Үкiметтерi басшыларының бiрiншi кездесуiне дайындық және оны өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) 2-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары, өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) және мүдделi ұйымдар (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген іс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. "Шанхай ынтымақтастық ұйымына" қатысушы мемлекеттер
делегацияларына қызмет көрсету деңгейiн көтеру мақсатында оларға
3-қосымшаға сәйкес министрлiктер бекiтiлсiн.
4. Жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер министрлігіне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 17 тамыздағы
N 1079 қаулысына
1-қосымша
"Шанхай ынтымақтастық ұйымына" қатысушы
мемлекеттер Үкiметтері басшыларының бірінші кездесуіне
дайындық және оны өткiзу жөнiндегі ұйымдастыру комитетінің
Құрамы
Тоқаев Қасымжомарт Кемелұлы     - Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi, жетекшi
Тiлеубердин Алтай Абылайұлы     - Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшысы
Ыдырысов Ерлан Әбiлфайызұлы     - Қазақстан Республикасының Сыртқы
істер министрi
Тоқпақбаев Сәт Бесiмбайұлы      - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
министрi
Ысқақов Болат Ғазизұлы          - Қазақстан Республикасының Iшкi
iстер министрi
Құл-Мұхаммед Мұхтар Абрарұлы    - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрi
Мәсімов Кәрiм Қажымқанұлы       - Қазақстан Республикасының Көлiк
және коммуникациялар министрі
Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы      - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрi
Құлекеев Жақсыбек               - Қазақстан Республикасының
Әбдiрахметұлы                     Экономика және сауда министрi
Храпунов Виктор Вячеславович    - Алматы қаласының әкімі
Тұрлыханов Дәулет Болатұлы      - Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы
Арғынғазин                      - Қазақстан Республикасы Президентінің
Әнуарбек Арғынғазыұлы             Іс басқармасы бастығының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Смирнов Анатолий Владимирович   - Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер вице-министрi, "Шанхай
ынтымақтастық ұйымының" ұлттық
үйлестiрушiсi, жұмыс тобының
жетекшiсi
Зәкиев Болат Сейiтқазыұлы       - Қазақстан Республикасының Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi Шекара
қызметiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Қанапиянов Сержан Мұсаханұлы    - Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Сыртқы
байланыстар бөлiмiнiң меңгерушiсi
Мүсәлiмов Игорь Идсалұлы        - Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi Протокол
қызметiнiң жетекшiсi
Жұмалы Расул Берекетұлы         - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң баспасөз хатшысы
Әдiлбаев Жалғас Жұмаұлы         - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгiнiң Мемлекеттiк протокол
қызметiнiң жетекшiсі
Күреңбеков Амантай Жанкеұлы     - Қазақстан Республикасының Президенті
Күзет қызметiнiң департамент
директоры (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 17 тамыздағы
N 1079 қаулысына
2-қосымша

сотрудничества" 14 сентября 2001 года в городе Алматы
___________________________________________________________________________
N !            Мероприятие       !   Срок   ! Ответственные исполнители  !
п/п!                              !исполнения!                            !
___!______________________________!__________!____________________________!
1 !               2              !     3    !               4            !
___!______________________________!__________!____________________________!
1   Подготовка программы проведения   до 1    Министерство иностранных дел
встречи Глав правительств       сентября  Республики Казахстан,
государств-участников           2001 года Отдел внешних связей
"Шанхайской организации                   Канцелярии Премьер-Министра
сотрудничества"                           Республики Казахстан
(далее - встречи)
2   Согласование состава делегаций,   до 7    Министерство иностранных
прибывающих на встречу:         сентября  дел Республики Казахстан
официальная делегация (1+6),    2001 года
сопровождающие лица (до 10
человек), сотрудники охраны
(до 5 человек), пресса,
составление графика заезда и
отъезда участников встречи
3   Подготовка сметы расходов по      до 1    Министерство иностранных
проведению встречи              сентября  дел Республики Казахстан,
2001 года Управление Делами Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
4   Организация работы с            август-   Отдел правительственной
представителями средств         сентябрь  информации Канцелярии
массовой информации             2001 года Премьер-Министра Республики
Казахстан, Министерство
культуры, информации и
общественного согласия
Республики Казахстан
5   Организация встреч и             13-15    Министерство иностранных
проводов официальных            сентября  дел Республики Казахстан,
делегаций и сопровождающих      2001 года аким города Алматы,
лиц в аэропорту города                    Республиканская гвардия
Алматы, в том числе через                 Республики Казахстан
VIР-зал                                   (по согласованию),
Пограничная служба Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан (по
согласованию), Таможенный
комитет Министерства
государственных доходов
Республики Казахстан
6   Обеспечение пролета над         10-15     Министерство транспорта и
территорией Республики          сентября  коммуникаций Республики
Казахстан спецсамолетов с       2001 года Казахстан, Комитет
делегациями государств-                   национальной безопасности
участников встречи                        Республики Казахстан (по
согласованию), Министерство
иностранных дел Республики
Казахстан, Министерство
обороны Республики Казахстан
7   Обеспечение стоянки,            10-15     Министерство транспорта и
обслуживания и заправки         сентября  коммуникаций Республики
спецсамолетов                   2001 года Казахстан
8   Оформление аэропорта и улиц       до 10   аким города Алматы,
города Алматы флагами           сентября  Министерство иностранных дел
государств-участников встречи,  2001 года Республики Казахстан
приветственными транспарантами
на казахском, русском и
китайском языках по маршрутам
следования делегаций и в местах
посещения (по программе)
9   Транспортное обслуживание       13-15     Управление Делами Президента
делегаций                       сентября  Республики Казахстан (по
2001 года согласованию), Министерство
иностранных дел Республики
Казахстан, закрытое
акционерное общество "ХОЗУ
города Алматы" (по
согласованию)
10  Обеспечение безопасности        13-15     Министерство внутренних дел
дорожного движения по           сентября  Республики Казахстан
маршрутам следования делегаций  2001 года
11  Обеспечение безопасности        13-15     Служба охраны Президента
охраняемых лиц и делегаций      сентября  Республики Казахстан (по
в аэропорту, по маршрутам       2001 года согласованию), Комитет
следования, в местах                      национальной безопасности
проведения мероприятий и                  Республики Казахстан (по
проживания (по программе)                 согласованию), Министерство
внутренних дел Республики
Казахстан
12  Медицинское обслуживание        - // -    Управление Делами Президента
членов официальных делегаций              Республики Казахстан
и сопровождающих лиц                      (по согласованию)
13  Организация размещения и        - // -    Министерство иностранных дел,
питания глав делегаций и членов           аким города Алматы,
делегаций в гостиницах и                  закрытое акционерное
гостевых резиденциях                      общество "ХОЗУ города Алматы"
города Алматы:                            (по согласованию),
"Реджент-Анкара",                         Управление Делами Президента
"Хайят-Редженси", "Достык",               Республики Казахстан (по
"Казахстан", "Амbаssаdоr",                согласованию)
Резиденция N 1 гостевой
павильон, N 2, N 3, N 7, N 9
гостевой павильон, филиал N 3
"Алматы"
14  Оборудование в гостинице        до 7      Управление Делами Президента
"Реджент-Анкара" секретариата   сентября  Республики Казахстан (по
и 6 комнат для делегаций        2001 года согласованию), Комитет
(оснащение организационной                национальной безопасности
техникой, телефонной связью,              Республики Казахстан (по
канцелярскими товарами)                   согласованию), аким города
Алматы, Министерство
иностранных дел Республики
Казахстан, закрытое
акционерное общество "ХОЗУ
города Алматы"
(по согласованию)
15  Техническое оформление зала     к 13      Министерство иностранных дел
проведения встречи              сентября  Республики Казахстан, аким
(государственные флаги,         2001 года города Алматы, Протокольная
настольные таблички и                     служба Премьер-Министра
флажки, цветы, микрофоны)                 Республики Казахстан,
Управление Делами Президента
Республики Казахстан (по
согласованию)
16  Изготовление бэйджей для        август-   Министерство иностранных дел
членов официальной делегации,   сентябрь  Республики Казахстан, Служба
сопровождающих лиц, прессы и    2001 года охраны Президента Республики
охраны                                    Казахстан (по согласованию)
17  Изготовление подарочных         август-   Министерство иностранных дел
наборов для глав и членов       сентябрь  Республики Казахстан,
делегаций, а также программ и   2001 года закрытое акционерное общество
другой печатной продукции                 "ХОЗУ города Алматы" (по
согласованию), Управление
Делами Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
18  Обеспечение синхронного         13-15     Министерство иностранных дел
перевода                        сентября  Республики Казахстан,
2001 года закрытое акционерное общество
"ХОЗУ города Алматы" (по
согласованию)
19  Подготовка схемы рассадки в     до 13     Министерство иностранных дел
зале "Ball room" гостиницы      сентября  Республики Казахстан,
"Реджент-Анкара"                2001 года Протокольная служба
Премьер-Министра Республики
Казахстан
20  Освещение в средствах массовой  август-   Отдел правительственной
информации (приглашение,        сентябрь  информации Канцелярии
регистрация, оборудование       2001 года Премьер-Министра Республики
пресс-центра, расположение                Казахстан, Министерство
по пулам в зале операторов                иностранных дел Республики
теле-радио компаний и личной              Казахстан, Министерство
прессы, установка телеэкранов             культуры, информации и
для членов делегаций и                    общественного согласия
представителей средств                    Республики Казахстан
массовой информации)
21  Проведение пресс-конференции с     14     Отдел правительственной
участием Глав правительств      сентября  информации Канцелярии
государств-участников встречи   2001 года Премьер-Министра Республики
Казахстан, Министерство
иностранных дел Республики
Казахстан, Министерство
культуры, информации и
общественного согласия
Республики Казахстан
22  Организация встречи Глав        14-15     Протокольная служба
правительств государств-        сентября  Президента Республики
участников "Шанхайской          2001 года Казахстан (по согласованию),
организации сотрудничества"               Управление Делами Президента
с Президентом Республики                  Республики Казахстан (по
Казахстан                                 согласованию), Министерство
иностранных дел Республики
Казахстан, Протокольная
служба Премьер-Министра
Республики Казахстан
23  Подготовка тезисов для          до 1      Министерство иностранных дел
Президента Республики           сентября  Республики Казахстан,
Казахстан к встречам с Главами  2001 года заинтересованные
правительств государств-                  министерства и ведомства
участников "Шанхайской                    Республики Казахстан,
организации сотрудничества"               Пресс-служба Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
24  Подготовка проектов             до 1      Министерство иностранных дел
выступлений Премьер-Министра   сентября   Республики Казахстан,
Республики Казахстан на        2001 года  заинтересованные министерства
открытии встречи и на приеме              и ведомства Республики
в честь Глав правительств                 Казахстан, Отдел
правительственной информации
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
25  Подготовка документов,          до 1      Министерство иностранных дел,
предполагаемых к подписанию     сентября  Министерство экономики и
2001 года торговли Республики
Казахстан, Отдел внешних
связей Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
26  Обеспечение протокола           13-15     Министерство иностранных дел
подписания документов           сентября  Республики Казахстан,
2001 года Протокольная служба
Премьер-Министра Республики
Казахстан
27  Организация общей фотосъемки    13-15     Министерство иностранных дел,
делегации                       сентября  Протокольная служба
2001 года Премьер-Министра Республики
Казахстан
28  Организация двусторонних        13-15     Протокольная служба
встреч Премьер-Министра         сентября  Премьер-Министра Республики
Республики Казахстан            2001 года Казахстан, Министерство
(гостиница "Реджент-Анкара",              иностранных дел Республики
в резиденции Премьер-Министра             Казахстан, аким города
Республики Казахстан)                     Алматы
29  Подготовка тезисов к беседе,    до 1      Министерство иностранных дел
справочно-аналитических         сентября  Республики Казахстан,
материалов о государствах-      2001 года Отдел внешних связей
участниках встречи и                      Канцелярии Премьер-Министра
биографических данных глав                Республики Казахстан
делегаций
30  Организация приема (обеда) от   13-15     Министерство иностранных дел,
имени Премьер-Министра          сентября  Протокольная служба
Республики Казахстан:           2001 года Премьер-Министра Республики

2001 жылғы 14 қыркүйекте Алматы қаласында өтетін
"Шанхай ынтымақтастық ұйымына" қатысушы
мемлекеттер Үкiметтері басшыларының бірінші кездесуіне
дайындық және оны өткiзу жөнiндегі іс-шаралар
Жоспары
---------------------------------------------------------------------------
Р/с!        Іс-шара           !    Орындалу    !   Жауапты орындаушылар
N !                          !    мерзімі     !
---------------------------------------------------------------------------
1   "Шанхай ынтымақтастық         2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
ұйымына" қатысушы            1 қыркүйегіне  Сыртқы істер министрлігі,
мемлекеттер Үкіметтері           дейін      Қазақстан Республикасы
басшыларының кездесуін                      Премьер-Министрі Кеңсесінің
(бұдан әрі - кездесу)                       Сыртқы байланыстар бөлімі
өткізу бағдарламасын
дайындау
2   Кездесуге келетін             2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
делегациялардың құрамын      7 қыркүйегіне  Сыртқы істер министрлігі
келісу: ресми делегация          дейін
(1+6), бірге жүретін
адамдар (10 адамға
дейін), күзет
қызметкерлері (5 адамға
дейін), баспасөз.
Кездесуге қатысушылардың
келу және кету кестесін
жасау
3   Кездесуді өткізу бойынша      2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
шығыстар сметасын дайындау   1 қыркүйегіне  Сыртқы істер министрлігі,
дейін      Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс басқармасы
(келісім бойынша)
4   Бұқаралық ақпарат             2001 жылдың   Қазақстан Республикасы
құралдарының өкілдерімен    тамыз-қыркүйегі Премьер-Министрі
жұмысты ұйымдастыру                         Кеңсесінің Үкіметтік
ақпарат бөлімі, Қазақстан
Республикасының Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі
5   Ресми делегацияларды          2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
және бірге жүретін          13-15 қыркүйегі Сыртқы істер министрлігі,
адамдарды Алматы                            Алматы қаласының әкімі,
қаласының әуежайында,                       Қазақстан Республикасының
соның ішінде VIР-зал                        Республикалық ұланы
арқылы, күтіп алуды                         (келісім бойынша),
және шығарып салуды                         Қазақстан Республикасы
ұйымдастыру                                 Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің Шекара қызметі
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс
министрлігінің Кеден
комитеті
6   Кездесуге қатысушы            2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
мемлекеттер делегациясы     10-15 қыркүйегі Көлік және коммуникациялар
бар арнайы ұшақтардың                       министрлігі, Қазақстан
Қазақстан Республикасы                      Республикасының Ұлттық
аумағының үстінен ұшып                      қауіпсіздік комитеті
өтуін қамтамасыз ету                        (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі
7   Арнаулы ұшақтардың           2001 жылдың    Қазақстан Республикасының
тұрағын, оларға қызмет      10-15 қыркүйегі Көлік және коммуникациялар
етуді және жанар-жағар                      министрлігі
май құйылуын қамтамасыз
ету
8   Алматы қаласының әуежайы     2001 жылдың    Алматы қаласының әкімі,
мен көшелерін,              10 қыркүйегіне  Қазақстан Республикасының
делегациялардың жүру            дейін       ішкі істер министрлігі
бағыттары бойынша және
баратын орындарын
(бағдарлама бойынша)
кездесуге қатысушы
мемлекеттердің
жалауларымен, қазақ,
орыс және қытай
тілдерінде құттықтау
транспаранттармен
безендіру
9   Делегацияларға көлік         2001 жылдың    Қазақстан Республикасы
қызметін көрсету           13-15 қыркүйегі  Президентінің Іс басқармасы
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
"Алматы қаласының
Шаруашылық басқармасы"
жабық акционерлік қоғамы
(келісім бойынша)
10  Делегациялардың жүру         2001 жылдың    Қазақстан Республикасының
бағыттары бойынша жол      13-15 қыркүйегі  Ішкі істер министрлігі
қауіпсіздігін
қамтамасыз ету
11  Күзетуге алынған адамдар     2001 жылдың    Қазақстан Республикасы
мен делегациялардың        13-15 қыркүйегі  Президентінің Күзет
әуежайда, жүру бағыттары                    қызметі (келісім бойынша),
бойынша, іс-шараларды                       Қазақстан Республикасының
өткізетін және тұратын                      Ұлттық қауіпсіздік
орындарда (бағдарлама                       комитеті (келісім бойынша),
бойынша) қауіпсіздігін                      Қазақстан Республикасының
қамтамасыз ету                              Ішкі істер министрлігі
12  Ресми делегациялардың           -//-        Қазақстан Республикасы
мүшелерімен бірге                           Президентінің Іс басқармасы
жүретін адамдарға                           (келісім бойынша)
медициналық қызмет
көрсету
13  Делегациялардың басшылары      -//-         Қазақстан Республикасының
мен мүшелерін                               Сыртқы істер министрлігі,
"Реджент-Анкара",                           Алматы қаласының әкімі,
"Хайят-Редженси", "Достық",                 "Алматы қаласының
"Қазақстан", "Амbаssаdоr",                  Шаруашылық басқармасы"
N 1 Резиденцияның қонақтар                  жабық акционерлік қоғамы
павильоны, N 2, N 3, N 7,                   (келісім бойынша),
N 9 қонақтар павильоны,                     Қазақстан Республикасы
N 3 "Алмалы" филиалы                        Президентінің Іс басқармасы
Алматы қаласының қонақ                      (келісім бойынша)
үйлері мен меймандарға
арналған резиденцияларында
орналасуын және тамақтануын
ұйымдастыру
14  "Реджент-Анкара" қонақ        2001 жылдың   Қазақстан Республикасы
үйінде делегациялар үшін     7 қыркүйегіне  Президентінің Іс басқармасы
хатшылық пен 6 бөлме             дейін      (келісім бойынша),
жабдықтау (ұйымдастыру                      Қазақстан Республикасының
техникасымен, телефон                       Ұлттық қауіпсіздік
байланысымен, кеңсе                         комитеті, Алматы қаласының
заттарымен жабдықтау)                       әкімі, Қазақстан
Республикасының Сыртқы
істер министрлігі, "Алматы
қаласының Шаруашылық
басқармасы" жабық
акционерлік қоғамы
(келісім бойынша)
15  Кездесу өтетін залды          2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
техникалық безендіру         13 қыркүйегіне Сыртқы істер министрлігі,
(мемлекеттік жалаулар,                      Алматы қаласының әкімі,
столүсті тақтайшалары                       Қазақстан Республикасы
мен жалаушалары, гүлдер,                    Премьер-Министрінің
микрофондар)                                Протокол қызметі, Қазақстан
Республикасы Президентінің
Іс басқармасы (келісім
бойынша)
16  Ресми делегация мүшелері,     2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
бірге еріп жүретін          тамыз-қыркүйегі Сыртқы істер министрлігі,
адамдар, баспасөз бен                       Қазақстан Республикасы
күзет үшін бэйдждер                         Президентінің Күзет
дайындау                                    қызметі (келісім бойынша)
17  Делегациялар басшылары        2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
мен мүшелері үшін           тамыз-қыркүйегі Сыртқы істер министрлігі,
сыйлықтар жиынын,                           "Алматы қаласының
бағдарлама мен басқа да                     Шаруашылық басқармасы"
баспа өнімдерін дайындау                    жабық акционерлік қоғамы
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс басқармасы
(келісім бойынша)
18  Ілеспе аударманы              2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
қамтамасыз ету             13-15 қыркүйегі  Сыртқы істер министрлігі,
"Алматы қаласының
Шаруашылық басқармасы"
жабық акционерлік қоғамы
(келісім бойынша)
19  "Реджент-Анкара" қонақ        2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
үйінің "Ball room" залына     13 қыркүйегі  Сыртқы істер министрлігі,
отырғызу нобайын дайындау                   Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Протокол қызметі
20  Бұқаралық ақпарат             2001 жылдың   Қазақстан Республикасы
құралдарында жария ету      тамыз-қыркүйегі Премьер-Министрі Кеңсесінің
(шақыру, тіркеу, баспасөз                   Үкіметтік ақпарат бөлімі,
орталығын жабдықтау,                        Қазақстан Республикасының
операторлар залында пулдар                  Сыртқы істер министрлігі,
бойынша телерадиокомпаниялар                Қазақстан Республикасының
операторларын және жеке                     Мәдениет, ақпарат және
баспасөзді орналастыру,                     қоғамдық келісім
делегация мүшелері және                     министрлігі
бұқаралық ақпарат құралдары
өкілдері үшін телеэкрандар
орнату)
21  Кездесуге қатысушы            2001 жылдың   Қазақстан Республикасы
мемлекеттер Үкіметтері       14 қыркүйегі   Премьер-Министрі Кеңсесінің
басшыларының қатысуымен                     Үкіметтік ақпарат бөлімі,
баспасөз конференцияларын                   Қазақстан Республикасының
өткізу                                      Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім
министрлігі
22  "Шанхай ынтымақтастық         2001 жылдың   Қазақстан Республикасы
ұйымына" қатысушы           14-15 қыркүйегі Президентінің Протокол
мемлекеттер Үкіметтері                      қызметі (келісім бойынша),
басшыларының Қазақстан                      Қазақстан Республикасы
Республикасының                             Президентінің Іс басқармасы
Президентімен кездесуін                     (келісім бойынша),
ұйымдастыру                                 Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Протокол қызметі
23  "Шанхай ынтымақтастық         2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
ұйымына" қатысушы            1 қыркүйегіне  Сыртқы істер министрлігі,
мемлекеттер Үкіметтері            дейін     Қазақстан Республикасының
басшыларымен кездесуге                      мүдделі министрліктері мен
Қазақстан Республикасының                   ведомстволары, Қазақстан
Президентіне тезистер                       Республикасы Президентінің
дайындау                                    Баспасөз қызметі
(келісім бойынша)
24  Кездесудің ашылуында және     2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
Үкіметтер басшыларының       1 қыркүйегіне  Сыртқы істер министрлігі,
құрметіне қабылдау кезінде        дейін     Қазақстан Республикасының
Қазақстан Республикасы                      мүдделі министрліктері мен
Премьер-Министрінің                         ведомстволары, Қазақстан
сөйлейтін сөздерінің                        Республикасының Премьер-
жобасын әзірлеу                             Министрі Кеңсесінің
Үкіметтік ақпарат бөлімі
25  Қол қоюға ұсынылатын          2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
құжаттарды дайындау          1 қыркүйегіне  Сыртқы істер министрлігі,
дейін      Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда
министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Кеңсесінің Сыртқы
байланыстар бөлімі
26  Құжаттарға қол қою            2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
хаттамасын қамтамасыз ету   13-15 қыркүйегі Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Протокол қызметі
27  Делегациялардың ортақ         2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
суретке түсуін ұйымдастыру  13-15 қыркүйегі Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Протокол қызметі
28  Қазақстан Республикасы        2001 жылдың   Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің екі     13-15 қыркүйегі Премьер-Министрінің
жақты кездесулерін                          Протокол қызметі,
ұйымдастыру ("Реджент-                      Қазақстан Республикасының
Анкара" қонақ үйі,                          Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасы                      Алматы қаласының әкімі
Премьер-Министрінің
резиденциясы)
29  Әңгімелесуге тезистерді,      2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
кездесуге қатысушы           1 қыркүйегіне  Сыртқы істер министрлігі,
мемлекеттер туралы             дейін        Қазақстан Республикасының
анықтамалық-талдау                          Премьер-Министрі Кеңсесінің
материалдарын және                          Сыртқы байланыстар бөлімі
делегациялар басшылары
туралы өмірбаяндық
деректерді дайындау
30  Қазақстан Республикасы       2001 жылдың    Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің        13-15 қыркүйегі  Сыртқы істер министрлігі,
атынан қабылдауды                           Қазақстан Республикасы
(түскі қонақасын)                           Премьер-Министрінің
ұйымдастыру:                                Протокол қызметі,

1) для глав делегаций                     Казахстан, Министерство
(определение и оформление                 культуры, информации и
места проведения приема,                  общественного согласия, аким
рассадка, согласование                    города Алматы, закрытое
квот для делегаций,                       акционерное общество "ХОЗУ
охранные мероприятия,                     города Алматы" (по
подготовка меню,                          согласованию)
музыкальной программы);
2) для членов делегаций и
сопровождающих лиц;
3) для представителей
средств массовой информации
___________________________________________________________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 августа 2001 года N 1079
Список
министерств Республики Казахстан, закрепленных
за делегациями государств-участников "Шанхайской
организации сотрудничества"
___________________________________________________________________________
Китайская                         Министерство транспорта и коммуникаций
Народная Республика               (Масимов К.К.)
Кыргызская Республика             Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан
(Шукпутов А.М.)
Российская Федерация              Министерство экономики и торговли
Республики Казахстан (Кулекеев Ж.А.)
Республика Таджикистан            Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики
Казахстан (Касеинов Д.К.)
Республика Узбекистан             Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
(Елеманов Б.Д.)
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

1) делегациялар басшылары                   Қазақстан Республикасының
үшін (қабылдауды өткізу                     Мәдениет, ақпарат және
орнын анықтау және                          қоғамдық келісім
безендіру, отырғызу,                        министрлігі, Алматы
делегациялар үшін                           қаласының әкімі, "Алматы
квоталарды келісу, күзет                    қаласының Шаруашылық
іс-шаралары, дастарқан                      басқармасы" ЖАҚ
мәзірін, саздық                             (келісім бойынша)
бағдарламаны дайындау);
2) делегациялар мүшелері
мен бірге жүретін
адамдар үшін;
3) бұқаралық ақпарат
құралдары өкілдері үшін
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 17 тамыздағы
N 1079 қаулысына
3-қосымша
"Шанхай ынтымақтастық ұйымына" қатысушы
мемлекеттер делегацияларына бекітілген
Қазақстан Республикасы министрліктерінің
Тізімі
Қытай Халық Республикасы          Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникациялар
министрлігі
(К.Қ. Мәсімов)
Қырғыз Республикасы               Қазақстан Республикасының
Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлігі
(А.М. Шоқпытов)
Ресей Федерациясы                 Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда министрлігі
(Ж.Ә. Құлекеев)
Тәжікстан Республикасы            Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі
(Д.Қ. Қасейінов)
Өзбекстан Республикасы            Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
(Б.Д. Еламанов)
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.